Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10
з поглибленим вивченням англійської мови
Меню сайта


Національна дитяча гарча лінія


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа


Головна » 2011 » Липень » 1 » Звіт директора школи за 2010-2011 навчальний рік
4:18 PM
Звіт директора школи за 2010-2011 навчальний рік

Виходячи із сучасних положень освітнього менеджменту керівник навчального закладу на початку ХХІ століття має: прогнозувати позитивне майбутнє і формувати дух позитивних змін; забезпечувати відкрите керівництво; організовувати роботу колективу на досягнення поставлених цілей; вивчати потреби та інтереси місцевої громади й суспільства, щоб незабаром поставити нові цілі; працювати над залученням різних ресурсів; постійно вчитись і стимулювати колег до того ж.

Відповідно до реалій сучасності саме демократичний стиль є вимогою сьогодення. Сучасний керівник зобов’язаний бачити у кожному зі своїх підлеглих насамперед особистість, у всьому розмаїтті її людських якостей і властивостей. Тільки це дає йому сьогодні моральне право на керівництво людьми і дає змогу ефективно ними керувати.

 Аспекти діяльності

І. Підвищення рівня організації навчально-виховного процесу в навчальному закладі (інноваційна діяльність, методична):

1. На сьогоднішній день школа має 24 класи, в яких навчається 686 учнів.

         Головне завдання педагогічного колективу – міцні знання. Девізом школи є слова Д. Дідро „Освіта надає людині гідності”.

         У 2010-2011 навчальному році учні школи зайняли на міському рівні


Англійська мова

Лютова Юлія

8А клас ( уч. Терехова Ж. О.)

І місце


Дяченко Валерія

8А клас ( уч. Міненко Т. В. )

ІІІ місце


Розанов Владислав

9А клас ( уч. Яременко М. В.)

І місце


Данієль Яна

9Б клас ( уч. Яременко М. В.)

І місце


Курінна Владислава

10Б клас ( уч. Міненко Т. В. )

І місце


Кавалерова Катерина

10А клас ( уч. Міненко Т. В. )

І місце


Гузенко Олександр

11А клас ( уч. Беспалова І.О. )

І місце


Пірог Анастасія

11А клас ( уч. Беспалова І.О. )

І місце

Екологія

Рогатинський Костянтин

11А клас ( уч. Бабко І. Л.)

І місце

Трудове навчання

Ісаєва Ольга

8Б клас ( уч. Коренєва Г. І.)

І місце


Марченко Марія

9А клас ( уч. Коренєва Г. І.)

ІІ місце

Географія

Розанов Владислав

9А клас ( уч. Малієнко С. А.)

ІІІ місце


Кірєєв Тимур

10Б клас ( уч. Малієнко С. А.)

І місце


Долина Ганна

11А клас ( уч. Малієнко С. А.)

ІІ місце

Німецька мова

Дяченко Валерія

8А клас ( уч. Головня О. В.)

І місце


Литвиненко Микола

8Б клас ( уч. Головня О. В.)

ІІ місце


Сізова Єлизавета

9Б клас ( уч. Стороженко М. І.)

І місце


Цайхнер Діана

9Б клас ( уч. Твердохліб І. Л.)

І місце


Медведенко Анна

10А клас (уч. Головня О. В.)

І місце


Гольдштейн Юлія

11А клас ( уч. Стороженко М. І.)

І місце


Рогатинський Костянтин

11А клас ( уч. Стороженко М. І.)

ІІ місце

Українська мова і література

Ляшко Анжела

8Б клас ( уч. Скрипник Л.Г.)

ІІ місце


Бабченко Анастасія

9А клас ( уч. Яцина С. В.)

І місце


Курінна Владислава

10Б клас ( уч. Яцина С. В. )

І місце


Рогатинський Костянтин

11А клас ( уч. Тімічева Н. М.)

ІІІ місце

Історія

Розанов Владислав

9А клас ( уч. Кіценко С. С.)

ІІ місце


Кірєєв Тимур

10Б клас ( уч. Шкурат Н. Д.)

І місце


Романенко Катерина

11А клас ( уч. Шкурат Н. Д.)

І місце

Біологія

Литвиненко Микола

8Б клас ( уч. Бабко І. Л.)

І місце


Місюня Руслан

9А клас ( уч. Бабко І. Л.)

І місце


Чужа Юлія

10А клас ( уч. Бабко І. Л.)

І місце

Фізика

Кірєєв Тимур

10Б клас ( уч. Кулішова Г. П.)

І місце


Рогатинський Костянтин

11А клас ( уч. Кулішова Г. П.)

ІІ місце

Інформатика

Назаренко Максим

8А клас ( уч. Чайдак Л. В.)

ІІ місце


Міненко Максим

10А клас ( уч. Чайдак Л. В.)

ІІ місце

Основи правознавства

Мокра Ганна

9Б клас (уч. Мамон Н.В.)

ІІІ місце


Долина Ганна

11А клас (уч. Мамон Н.В.)

ІІІ місце

Російська мова і література

Курінна Владислава

10Б клас ( уч. Шестюк Н. В.)

ІІ місце

Математика

Марченко Діана

7А клас ( уч. Шиловська Н. І.)

ІІІ місце


Данієль Яна

9Б клас ( уч. Дубницька Н.О.)

І місце

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика


Галушко Єлизавета

3Б клас ( уч. Тупало І. М.)

ІІ місце


Ступак Євген

4А клас ( уч. Третяк Л. Л.)

ІІ місце


Дунец Анастасія

5Б клас ( уч. Яцина С. В.)

ІІ місце


Литвиненко Микола

8Б клас ( уч. Скрипник Л. Г.)

І місце


Бабченко Анастасія

9А клас ( уч. Яцина С. В.)

ІІ місце


Курінна Владислава

10Б клас ( уч. Яцина С. В.)

І місце

Конкурс української мови імені Тараса Шевченка


Бабченко Анастасія

9А клас ( уч. Яцина С. В.)

І місце

      
-         ІІІ місце в місті по кількості переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (47 призових місць);

-         ІІІ місце по кількості переможців та призерів у ІІІ (обласному) етапі (15 призових місць);

-         Розанов Владислав, учень 9-А класу, посів IV місце в IV (республіканському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови;

-         Курінна Владислава, учениця 10-Б класу, посіла ІV місце в IV (республіканському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.


2. Протягом навчального року педагогами школи було проведено:

- обласний семінар-практикум заступників директорів спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови «Формування соціолінгвістичної компетенції учнів з англійської мови засобами автентичних навчально-методичних матеріалів » (квітень,  2011 рік);
-
відкрите засідання вчителів початкової школи за участю практичного психолога за темою: «Адаптація  першокласників»;
-
розроблено та видано 3 інформаційно-методичних буклети для  самоосвіти вчителів-предметників,    методичний збірник «Продуктивний урок»;
-
проведені Дні англійської та німецької мов;
-
організовано зустрічі з американцями в рамках мовної практики;
-
поповнена відеотека для проведення уроків іноземних мов, української мови та літератури, світової      літератури, початкової школи;
-
проведено майстер-клас учителя інформатики Чайдак Л.В. для вчителів міста;
-
діяли міські творчі групи (міська школа молодого психолога (Живолуп Л.В.);
-
творча група вчителів-методистів початкової школи (Тупало І.М.);
-
школа молодого вчителя трудового навчання (Коренева Г.І.);
-
організовані години спілкування до визначних дат (зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни та почесними громадянами міста).

Учителі школи брали  активну участь у роботі міських та обласних семінарів, творчих груп, конференціях, акціях:

Мамон Наталія Володимирівна, директор школи

  – участь у семінарі-тренінгу «Лідери освітніх ініціатив » ( листопад, 2010 м. Кременчук; червень 2011 м. Полтава);

Головня Олена Володимирівна, учитель німецької мови

  участь у конкурсі «Учитель року - 2011» (переможниця міського, обласного, лауреат Всеукраїнського етапів);

Терехова Жанна Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи

       участь в обласному семінарі «Зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов» (січень, 2011) м. Полтава;

Учителі кафедри іноземних мов

     участь у науково-практичному-семінарі «Формування вмінь і навичок аудіювання, говоріння, читання, письма на уроках з англійської мови з урахуванням індивідуальних здібностей учнів» (жовтень, 2010, м. Харків);

     участь у міському тренінгу «Викладання англійської мови в двадцять першому столітті» (жовтень, 2010, м. Кременчук);

     учать у методичному тренінгу «Інноваційні навчальні технології» на базі інституту інноваційних технологій спільно з Британською Радою м. Київ;

     участь у конференції «Вивчення англійської мови в період глобалізації» (квітень, 2011, с.Нові Санжари).

У школі успішно працює волонтер корпусу Миру, який за півроку роботи здобув симпатії учнів, започаткував роботу драматичного гуртка англійської мови.

Учителі німецької мови Стороженко М.І. та Твердохліб І.Л. організували оздоровлення та мовно-культурний обмін учнів 5-7-х класів у Німеччині (Тюрінгія).

                                                                                                                                      
Продовження
Переглядів: 1959 | Додав: Ludmila

 

Пошук

Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі


 



Національна гарча лінія
 
 
Безкоштовний хостинг uCoz