Головна » 2018 » Лютий » 23 » ВІТАЄМО!!!
ВІТАЄМО!!!

21-23 лютого 2018 року у місті Києві, на базі Національного еколого-натуралістичного центру відбувся Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2018».

В рамках чемпіонату: - Національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2018», де наше місто та школу представили учні 9-В класу Дробишев Микита, Лященко Дмитро та Олексієнко Таїсія, які представили свої роботи в різних номінаціях.

Дробишев Микита представив свій програмний продукт "Кодувальник"

у категорії "Програмування"

Лященко Дмитро представив - свій винахід - підсилювач звуку для навушників -

у категорії "Апаратне управління"

Олесієнко Таїсія представила плакат на екологічну тематику

у категорії "Комп'ютерна творчість"

Усі здобули ІІІ місце. Нагороджені Дипломами.

Вітаємо!!! Бажаємо натхнення і подальших творчих успіхів!!!

Відзначимо, щорічний Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт» проводиться в два етапи під егідою Міністерства освіти і науки України з метою виявлення обдарованих школярів, які представляють на конкурс авторські розробки програмних і апаратних рішень для обчислювальних систем. Переможців визначають у номінаціях: «Неординарна творча розробка», «Стильність оформлення та якісний інтерфейс», «Максимальна функціональність продукту», «Висока суспільно-корисна спрямованість», «Краща розробка теми екологічного спрямування», «Юна надія» і «Приз спонсорських симпатій».

Переглядів: 140 | Додав: komputer1sch10

«  Лютий 2018  »