Головна » 2013 » Червень » 3 » Увага! Конкурс дитячого малюнка!
11:21 AM
Увага! Конкурс дитячого малюнка!

Освітній портал «Щоденник.uа» та НСК «Олімпійський» проводить масштабний конкурс дитячого малюнку для справжніх шанувальників українського спорту.

Запрошуємо всіх українських школярів приєднатися до унікального «образотворчого бою» і поборотися за спеціальні призи від головної спортивної арени країни.

Щоб стати учасником конкурсу, необхідно на паперовому аркуші формату А1 зобразити головну спортивну арену України у первісному вигляді до реконструкції (з 1923 по 2008 роки) або у сучасному вигляді мультифункціонального стадіону після останньої реконструкції.

Фото та коротку інформацію про автора потрібно надіслати на електронну адресу конкурсу d.koba@nsc-olimpiyskiy.com.ua до 13 червня 2013 року.

З 14 по 26 червня відбудеться відкрите голосування і голосування журі. За умовами конкурсу, переможцями стануть три учні, творчі роботи яких, на думку журі та за підсумками відкритого голосування, будуть визнані найкращими.

Переможці конкурсу отримають у подарунок:

• сертифікат на відвідування «Фан-туру» - індивідуального туру по стадіону з відвідуванням найпотаємніших і цікавих місць стадіону;
  • пам'ятний футбольний сувенір від НСК «Олімпійський»;
  • сертифікат на відвідування оглядової екскурсії стадіоном на двох.

Роботи 20-ти фіналістів візьмуть участь у спеціальній виставці на НСК «Олімпійський» після проведення конкурсу і залишаться у музеї стадіону.

А учасники віком від 6 до 9 років, творчі роботи яких потраплять у фінал, зможуть вже у липні вивести футболістів «Динамо» на полі під час першого домашнього матчу «біло-синіх» на НСК у новому футбольному сезоні.

Завітайте до групи конкурсу, щоб дізнатися більше інформації!

Бажаємо юним художникам натхнення!

«  Червень 2013  »