Головна » 2015 » Листопад » 5 » Увага! Конкурс "Бобер"!!!
Увага! Конкурс "Бобер"!!!

Інструкція щодо проведення конкурсу "Бобер"

8-9 листопада 2015 року

10:00

Учні, які мають доступ до інтернету, беруть участь у конкурсі  на домашніх комп’ютерах.

Після конкурсу вони повинні відразу ж відправити свій файл відповідей на поштову скриньку  сhaidak@pochta.ru

У листі в темі листа вказати Ваше прізвище, ім'я та клас

Для участі у конкурсі Ви отримуєте пакет завдань у архівних файлах

за наступними посиланнями

bebras2015_6_11 (для учнів 6-11 класів) та bebras2015_2_5  (для учнів 2-5 класів)

Файл потрібно записати в окремій папці на жорсткому диску. Розархівовувати його потрібно у тій же папці. Перед розархівацією рекомендується зберегти копію початкового архіву у іншій папці (щоб в разі якоїсь помилки його можна було відновити). Зверніть увагу, щоб папки, де розміщені завдання, були доступні не лише для зчитування, а і для запису. Інакше файли відповідей будуть порожні.

Після розархівації в поточній папці утвориться  папка bebras2015_2_5 або  bebras2015_6_11. Вона міститиме файли data  та виконуваний файл Бобер. В папці нічого змінювати не можна, вона забезпечує роботу програми. Можна запускати лише файл Bober.

Учні повинні уважно ознайомитись з правилами конкурсу, які записані на перших сторінках цього файлу. Для цього їм дається можливість перед конкурсом.

При реєстрації слідуйте наступним правилам:

Натисніть на кнопку РОЗПОЧАТИ.

Перемкніть мову клавіатури на УКРАЇНСЬКУ.

З великої літери внесіть свої   Прізвище

Ім'я

По батькові

У рядку "№ або повна назва навчального закладу"            Кременчуцька СШ № 10

У рядку "населений пункт"                                                   м. Кременчук

"район"                                                                    Автозаводський

"область"                                                                Полтавська

Пароль -

Для відкриття умов завдань потрібні паролі доступу. Отримати пароль зможете ТУТ. Слідкуйте!!!

Конкурс починається з 10.00. Пароль видається за декілька хвилин до початку конкурсу.

Після завершення виконання завдань учні зобов’язані надіслати файли-відповіді (result*.bbr) шкільному координатору за електронною адресою chaidak@pochta.ru

У листі в темі листа вказати Ваше прізвище, ім'я та клас

Файл-відповідь записується автоматично відразу після виходу учнем з програми у трьох місцях (для надійності): у папці data,  у поточній папці і на робочому столі. Відповіді у файлі закодовані. Їх змінювати не можна, інакше файл не зчитається.

Файли-відповіді надсилайте, будь ласка, за електронною адресою chaidak@pochta.ru

Можна разом із результатами надсилати і фото за ПК під час розв'язання завдань конкурсу на тему:
"Я - учасник конкурсу "Бобер-2015"

БАЖАЄМО ПЕРЕМОГИ!!!

Більше про Конкурс "Бобер" читайте на сайті  http://bober.net.ua/