Головна » 2014 » Листопад » 7 » Увага! Конкурс "Бобер"!
8:57 AM
Увага! Конкурс "Бобер"!

Інструкція по проведенню конкурсу

Учні, які мають вдома доступ до інтернету, беруть участь у  конкурсі  на домашніх комп’ютерах. Для цього вони встановлюють на домашніх комп’ютерах наступну програму .

Файл потрібно записати в окремій папці на жорсткому диску. Розархівовувати його потрібно у тій же папці. Перед розархівацією рекомендується зберегти копію початкового архіву у іншій папці (щоб в разі якоїсь помилки його можна було відновити). Після розархівації в поточній папці утвориться  папка bebras2014_all. Вона міститиме виконуваний файл Бобер. В папці нічого змінювати не можна, вона забезпечує роботу програми. Можна запускати лише файл Bober.exe.

Учні повинні уважно ознайомитись з правилами конкурсу, які записані на перших сторінках цього файлу. Для цього їм дається можливість перед конкурсом.

Вводити анкетні дані потрібно кирилицею в називному відмінку з великої літери.

Номер або назва навчального закладу  Кременчуцька СШ № 10 ( з пробілами після СШ і після № )

Населений пункт м. Кременчук (м. з маленької літери і відступ)

Район Автозаводський

Область Полтавська

Конкурс проводиться  9 листопада о 10.00

Для відкриття умов завдань потрібні паролі доступу. Паролі будуть висвітлені ТУТ у день конкурсу ;-)

УВАГА!!! ПАРОЛІ!!!

пароль для 2-5 класів  - UA3vAvYQMbA

пароль для 6-11 класів - QmmYkuEcy5g

Учні  зобов’язані здати файли-відповіді (result*.bbr). Цей файл-відповідь записується автоматично зразу після виходу учнем з програми у двох місцях (для надійності): у поточній папці і на робочому столі. Відповіді у файлі закодовані. Їх теж змінювати не можна, інакше файл не зчитається.

Після завершення конкурсу учні повинні зразу ж відправити свій файл відповідей на поштову скриньку chaidak@pochta.ru

БАЖАЄМО ПЕРЕМОГТИ БОБРА!

«  Листопад 2014  »