Головна » 2015 » Жовтень » 20 » Увага! Конкурс!
Увага! Конкурс!

Міський конкурс малюнків «Мої права»

щодо вивчення Конвенції ООН про права дитини

Відповідальні організації за проведення конкурсу: управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Рівень проведення: міський.

Мета: залучення учнівської молоді до вивчення правових основ, виховання поваги до них, вміння правильно реалізовувати свої права та законні інтереси на практиці, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності.

Цільова спрямованість: конкурс проводиться серед учнівської молоді, яка навчається в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста.

Термін реалізації конкурсу: початок – 09 жовтня 2015 року, закінчення – 09 листопада 2015 року.

Умови конкурсу: на конкурс подаються художні роботи на правову тематику стосовно реалізації основних положень Конвенції ООН про права дитини, виконані на папері формату А-3. Техніка виконання: гуаш, акварель, олівець та інше. Роботи повинні бути оформлені в паспарту.

На зворотньому боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити (українською мовою):

• назву роботи;
  • прізвище, повне ім’я, по батькові та вік автора роботи;
  • навчальний заклад;
  • контактний телефон.

Роботи будуть оцінюватися у 3 вікових категоріях:

І категорія – 6-10 років;

ІІ категорія – 11-14 років;

ІІІ категорія – 15-17 років.

Журі визначає, нагороджує дипломами та цінними подарунками переможців конкурсу (відповідно 1-е, 2-е, 3-е місця у кожній віковій категорії).

Кращі роботи будуть роздруковані в тематичному календарі і розповсюджені в загальноосвітніх навчальних закладах.

Роботи надсилати за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, каб. 522, тел. 2-20-89.

«  Жовтень 2015  »