Головна » 2012 » Грудень » 17 » УВАГА! Фестиваль «Зимові фантазії»
УВАГА! Фестиваль «Зимові фантазії»

Фестиваль «Зимові фантазії»  проводиться з 17 по 21 грудня 2012 року в КМЦПО «Лідер» за адресою: вулиця Вадима Бойка 15, т.5-39-35.

Програма фестивалю:

1. 17 грудня Змагання з початкового технічного моделювання молодших школярів 3-4 класів.

2.   18 грудня  Конкурс ліплення з глини для учнів 5-6 класів.

3.   19 грудня  Конкурс юних дизайнерів для учнів 7-8 класів.

4.   Заочний фотоконкурс для учнів 9-11 класів.

5. Заочний конкурс ялинкових прикрас серед дошкільних навчальних закладів.

Термін подання робіт на заочні  конкурси – до 17 грудня включно

Роботи приймаються за адресою: вул. В.Бойка 15,

телефон для довідок 5-39-35

Виставка робіт та відзначення кращих відбудеться  21 грудня 2012 року о 14.00 в приміщенні КМЦПО «Лідер»

Умови проведення фестивалю:

1. Змагання з початкового технічного моделювання молодших школярів (3-4 кл.) передбачає виготовлення казкового будиночка для Діда Мороза. Виготовляється за розгортками та малюнком загального вигляду, оформлюється за власним задумом. Крім того, завдання передбачає виконання креслення однієї деталі моделі прямокутної форми на папері в клітинку. Розміри задаються.

Час на виконання завдання – 2 години.

При собі учасникам змагання мати: лінійку, олівець, ножиці, клей, матеріали для оформлення роботи (кольоровий папір, штампи сніжинок, зірок тощо).

2. Конкурс ліплення з глини (5-6 кл.) передбачає виконання ком-позиції на тему: «Новорічний карнавал» (новорічна ялинка, казкові тварини).

Час на виконання завдання – 2 години.

Учасники  конкурсу забезпечуються глиною та інструментами для її обробки.

При собі мати: підставку, на якій буде розташована власна композиція (цупкий картон, фанера, пластик тощо).

3. Конкурс юних дизайнерів (7-8 кл.) передбачає виконання Новорічної вітальної листівки з використанням різних технік (аплікація, квілінг, айрис-фолдінг, ізонитка тощо).

Час на виконання завдання - 2 години.

При собі мати матеріали з яких виготовлятимуть листівки, ножиці, клей, олівці, лінійки тощо.

Під час виконання роботи дозволяється використання готових схем.

4. На заочний фотоконкурс  (9-11 кл.) учасники повинні надати  дві кольорові фотографії розміром 20х30 см на тему: «Фантазії зими». З поданих фото робіт створюється виставка, яка працюватиме в КМЦПО «Лідер» з 18  по 30 грудня.

5. В заочному конкурсі ялинкових прикрас приймають участь вихованці дошкільних закладів, їх батьки та вихователі . Експонати повинні мати естетичний вигляд та бути великого розміру та  виготовленні з матеріалів стійких до вологи.

На конкурс представляються дві роботи від кожного дошкільного закладу.

Кожна подана на заочний конкурс робота повинна мати паспорт, в якому вказується:

- назва роботи;

- прізвище, ім’я,   вік автора;

- заклад, який представляє вихованець;

- під чиїм керівництвом виготовлена робота (П.І.П, посада).

«  Грудень 2012  »