Головна » 2011 » Вересень » 21 » Привітаймо!
Привітаймо!

18 вересня - Всенародний День Батька

Всенародний День Батька в Україні порівняно молоде свято, проте День Батька вже давно відзначається в багатьох країнах світу: у США і Великобританії, Нідерландах і Франції, в Китаї та інших країнах світу.

Батько - людина, що грає в родині безліч ролей. Він і компаньйон, і захисник, чоловік і помічник, а так само незамінний вихователь і друг для своїх дітей.

18 вересня 2009, під час прес-конференції в УНІАН, Всеукраїнським громадським комітетом з підтримки сім’ї та відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, з ініціативи МГО «Міжнародного Центру Батьківства», кожну третю неділю вересня оголошено Днем Всенародним Батька в Україні.

Українське суспільство прагне до моделі доброго батька, і не дивлячись на те, що на батька під час покладено матеріальне забезпечення родини, це не повинно бути на шкоду розвитку здорових стосунків в сім’ї. Батько є відповідальним не тільки за зачаття і збереження життя дитини, а й у тісному партнерстві з мамою активно бере участь у вихованні світогляду своїх дітей, будучи для них першорядним прикладом і зразком.

«  Вересень 2011  »