Головна » 2014 » Травень » 30 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

30 травня 2014 р.

пролунав останній дзвоник для випускників 2014 року

У напрасованих сорочках, чистеньких чобітках та білесеньких бантах крокували учні кременчуцьких шкіл, сьогодні, 30 травня, на урочисту лінійку, що присвячена святу Останнього дзвоника.

Найбільшу увагу до себе привертали цьогорічні випускники, які нагадували закордонних студентів, як в Америці або Великій Британії. Вони були одягнуті у шапки-конфедератки, а ще мали стрічки з роком випуску.

Присутні гості та викладачі привітали їх із закінченням школи та побажали успіхів у житті.

За випускниками стояли їхні батьки. Матері зі сльозами на очах споглядали за своїми дітьми, які востаннє були учасниками шкільної лінійки. Татусі із фотоапаратами у руках знімали кожну мить свята.

На згадку про школу учні першого класу, для яких цей рік також був особливим, подарували маленькі дзвіночки одинадцятикласникам.

За традицією випускники танцювали шкільний вальс, а також пустили у небо повітряні кульки блакитного і жовтого кольорів.

Цього року на них були зображені малюнки національного прапору та гербу України.

Наостанок через усю лінійку випускник одинадцятого класу Микола Литвиненко разом із першокласницею проніс останній дзвоник.

Анастасія Лисенко, "Програма Плюс".

«  Травень 2014  »