Головна » 2016 » Листопад » 11 » Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер-2016"
10:00 AM
Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер-2016"

Інструкція щодо проведення конкурсу "Бобер" ТУТ

Учні, які мають доступ до інтернету, беруть участь у конкурсі  на домашніх комп’ютерах.

Після конкурсу вони повинні відразу ж відправити свій файл відповідей на поштову скриньку  сhaidak67@gmail.com

У листі в темі листа вказати Ваше прізвище, ім'я та клас

пакет завдань у архівному файлі Beaver2016_all

пакет завдань тут

для встановлення на домашніх комп’ютерах

Автоматично архівний файл завантажується в папку Завантаження

Файл потрібно записати в окремій папці на жорсткому диску. Розархівовувати його потрібно у тій же папці. Перед розархівацією рекомендується зберегти копію початкового архіву у іншій папці (щоб в разі якоїсь помилки його можна було відновити). Зверніть увагу, щоб папки, де розміщені завдання, були доступні не лише для зчитування, а і для запису. Інакше файли відповідей будуть порожні.

Після розархівації в поточній папці утвориться папка bebras2016_all. Вона міститиме кілька  data-файлів та виконуваний файл Bober.exe, data-файли змінювати не можна, вони забезпечують роботу програми. Можна запускати лише файл Bober.exe

Учні повинні уважно ознайомитись з правилами конкурсу, які записані на перших сторінках цього файлу. Для цього їм дається можливість перед конкурсом.

Прошу перевірити, чи нормально відкриваються перші сторінки.

При реєстрації слідуйте наступним правилам:

Натисніть на кнопку РОЗПОЧАТИ.

Перемкніть мову клавіатури на УКРАЇНСЬКУ.

З великої літери внесіть свої   Прізвище

Ім'я

По батькові

У рядку "№ або повна назва навчального закладу"            Кременчуцька СШ № 10

У рядку "населений пункт"                                                   м. Кременчук

"район"                                                                    Автозаводський

"область"                                                                Полтавська

Пароль -

Для відкриття умов завдань потрібні паролі доступу.  Паролі для 2-3, 4-5 та 6 -11 класів різні.

Паролі видаються за декілька хвилин до початку конкурсу. ПАРОЛІ БУДУТЬ ТУТ. Слідкуйте!!!

*** (для учнів 6-11 класів) , *** (для учнів 4-5 класів) та *** (для учнів 2-3 класів)

Зверніть увагу, що задачі з зірочкою у кінці назви перевіряються негайно.
Усі інші задачі - централізовано, після завершення конкурсу.

По закінченню виконання завдань або часу, відведеного на конкурс, файл-відповідь матиме приблизно такий вигляд Result_2016*.bbr  (Просимо звернути увагу на наявність числа 2016 у назві файлу!!! Деякі учні помилково здають файли попередніх конкурсів). Цей файл-відповідь записується автоматично зразу після виходу учнем з програми у двох місцях (для надійності): у  папці bebras2016_all і на робочому столі. Відповіді у файлі закодовані. Їх теж змінювати не можна, інакше файл не зчитається.

Зміни - у цьому році у назві файлу буде ім`я учня, щоб координаторам легше орієнтуватись.

Після конкурсу учні повинні відразу відправити свій файл відповідей   за електронною адресою chaidak67@gmail.com

У листі в темі листа вказати Ваше прізвище, ім'я та клас

Можна разом із результатами надсилати й ваше фото "Я - учасник конкурсу "Бобер-2016"
- фото за комп'ютером під час розв'язання завдань конкурсу "Бобер-2016"