Головна » 2016 » Квітень » 13 » Книжчини іменини
Книжчини іменини

У нашій школі в рамках Тижня дитячої та юнацької книги відбулися заходи, в яких взяли участь учні 1-10 класів. Учні 1-4 класів провели відео флеш-моб, присвячений книзі (3-Б). Результати своєї творчості переглянули на книжковому святі «З книгой весело дружить».

Дуже яскраві динамічні відеоролики представили 1-Б клас (класовод Жданова  Світлана Петрівна), 2-Б клас (класовод  Яблуновська Тетяна Юріївна), 4-А, (класовод Нечіпурна Ольга Володимирівна),  а учні 4-Б класу показали у своєму відеоролику справжній флешмоб читання. Учениця цього класу Уля Чужа  цікаво представила топ-5 кращих книжок українських письменників. До створення відеороликів долучилися також батьки учнів.  Діти  читали вірші про книги та літературних героїв.

Сергійко Шевченко не тільки прочитав вірш, а ще й цікаво розповів про свого улюбленого письменника Всеволода Нестайка та представив його книги.

Учні 5-10 класів готували презентації та розповіді про свої улюблені книги та їх авторів,  взяли участь у святі «Школа - це насамперед книга».

Усі учасники отримали грамоти за проявлену активність.

Творча група учнів 8-А класу (кл. керівник Яцина Світлана Василівна) в рамках святкування тижня дитячої книги разом із завідуючою шкільної бібліотеки Лєбедєвою Лілією Борисівною відвідали центральну дитячу бібліотеку ім. Торубари, привітали учасників свята книги та представили казкову міні-п’єсу «Пригоди однієї книги», яку написала і поставила для учнів нашої школи учениця 8-А класу Сидельникова Диана.

«  Квітень 2016  »