Головна » 2011 » Жовтень » 1 » 27 вересня
27 вересня

участь нашої школи в гуманітарній Акції підтримки дітей, позбавлених батьківського піклування, та сиріт

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

27 вересня - нове загальнонаціональне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників».

Ідея цього свята - допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому. У цей день проводяться урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних освітніх установ.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Ми вітаємо з святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям!

Ми впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в день радості і щастя!

«  Жовтень 2011  »