Головна » 2012 » Березень » 24 » 16 лютого
16 лютого
15 лютого, середа
День пам’яті воїнів - інтернаціоналістів

15 лютого 1989 року остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.
Країна втратила в цьому воєнному конфлікті більше 14 тисяч солдат і офіцерів. Тисячі військовослужбовців Радянського Союзу загинули в озброєних конфліктах в інших країнах.
Війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Не дивлячись ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця. „Гарячі точки” показали, що наші хлопці варті героїзму батьків і дідів, які перемогли фашизм у роки Великої Вітчизняної війни.
 В цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.
 В Україні цей день відзначається відповідно до Указу Президента України № 180/2004 від 11 лютого 2004 року і має назву «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав».

__________

15 лютого, середа
Міжнародний день дітей, хворих на рак
Міжнародний день дітей, хворих на рак відзначається з 2003 року щорічно 15 лютого. Вже близько 40 країн світу під патронатом Міжнародного товариства дитячих онкологів і за ініціативою Міжнародної конфедерації організацій батьків дітей, хворих на рак (ICCCPO) беруть участь у підтримку «Дня дітей, хворих на рак».
На даний момент, навіть у деяких розвинених країнах світу, смертність дітей від раку вийшла на друге місце, поступившись лише смертності від нещасних випадків. При своєчасній діагностиці і правильному лікуванні, за твердженням медиків, можна було б досягти до 90% випадків видужування у хворих на рак дітей. Але навіть досвідченому педіатра часто буває важко виявити онкологіечское захворювання у дитини, саме тому батькам необхідно бути дуже уважними до стану здоров’я та самопочуття своїх дітей. Пам’ятайте - чим раніше буде встановлено діагноз, тим сприятливіший прогноз що до лікування.

«  Березень 2012  »