Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10
з поглибленим вивченням англійської мови
Меню сайта


Національна дитяча гарча лінія


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа


Головна » 2011 » Жовтень » 14 » 14 жовтня
5:18 PM
14 жовтня

 

міський етап обласної  виставки-конкурсу дитячого малюнка

„Професія моєї мрії”  

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення обласної виставки-конкурсу

дитячого малюнка  „Професія моєї мрії”

 1. Загальні положення

 1.1. Відповідно до Концепції державної системи професійної орієнтації населення, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.09. 2008 №842 „Про затвердження Концепції державної системи професійної орієнтації населення”, наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 13.05.2010 №91 „Про затвердження Робочого плану реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 №150-р „Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення на період до 2011 року”, наказу Міністерства освіти і науки України від 31.12.2008 №1239 „Про забезпечення реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення на період до 2011 року”,

Головне управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації

спільно з Полтавським обласним центром зайнятості проводять

обласну виставку-конкурс дитячого малюнка „Професія моєї мрії”  

 1.2. Виставка-конкурс проводиться з метою розвитку творчих здібностей дітей та підлітків, популяризації серед широкого кола дітей та підлітків професій та спеціальностей, актуальних на ринку праці регіону, розширення поінформованості дітей та підлітків про світ професій та надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні, залучення педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до профорієнтаційної роботи з дітьми шляхом проведення виставки-конкурсу дитячого малюнка „Професія моєї мрії”.

 2. Засновники виставки-конкурсу

 2.1. Засновниками виставки-конкурсу є Головне управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавський обласний центр зайнятості.

 2.2. На обласному рівні організаційне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу здійснюють Головне управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавський обласний центр зайнятості.

 2.3. На районному (міському) рівні організаційне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу здійснюють районні (міські) відділи (управління) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів)  спільно з міськими, міськрайонними та районними центрами зайнятості.

 3. Умови участі у виставці-конкурсі

 3.1. Участь у виставці-конкурсі можуть брати учні загальнооосвітніх навчальних закладів Полтавської області наступних вікових груп:
І група:    6 - 8   років;
ІІ група:   9 - 11 років;

ІІІ група:  12 - 14 років.

 

3.2. Конкурсні роботи учасники виконують за номінаціями:


„живопис”;

„графіка”;

„декоративно ужиткове мистецтво”.

 

3.3. Вимоги до робіт виставки-конкурсу:

 

3.3.1. На виставку-конкурс представляються виключно індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо).

 

3.3.2. Розмір малюнка виконується у форматі А-3 (427 х 300 мм).
 3.3.3. На зворотному боці кожної конкурсної роботи  необхідно зазначити (українською мовою):
номінація;
назва роботи;
прізвище, повне ім'я та вік автора роботи;
населений пункт проживання;
назва загальнооосвітнього навчального закладу;
клас;
контактний телефон.
 3.3.4. Малюнки не оформлювати рамкою, паспарту, наклейками.

 3.4. Критерії оцінки конкурсних робіт:

відповідність тематиці конкурсу;

актуальність та повнота розкриття теми;

оригінальність рішення;

композиційна цілісність;

рівень володіння технікою виконання, матеріалом;

охайність роботи та старанність.

 3.5. Роботи, що не відповідають вимогам пункту 3.3., для участі у виставці-конкурсі не приймаються.

 3.6. Предметом виставки-конкурсу є конкурсні роботи учасників як результат їх творчої діяльності. За згодою учасника (батьків, опікунів або інших осіб, визначених чинним законодавством) засновники конкурсу мають право на подальше використання даних робіт.

 4. Умови проведення виставки-конкурсу

 4.1. Виставка-конкурс проводиться в 2 етапи: І етап - районний (міський) рівень,  ІІ етап - обласний.

 4.2. Районний (міський) етап виставки-конкурсу проводиться в районах (містах) Полтавської області щороку з 1 жовтня до 15 жовтня, протягом якого учасники готують роботи.

 4.2.1. На районному (міському) рівні формуються районні (далі-РКЖ),  міські (далі-МКЖ) конкурсні журі з представників відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів), міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості, місцевих засобів масової інформації (за згодою).

 4.2.2. Головою РКЖ (МКЖ) є начальник (заступник начальника) відділу (управління) освіти райдержадміністрації (міськвиконкому).

 4.2.3. На РКЖ (МКЖ) покладаються функції з організації, проведення виставки - конкурсу, висвітлення у місцевих засобах масової інформації, визначення подарунків, нагородження переможців.

 4.2.4. Умови проведення виставки-конкурсу РКЖ (МКЖ) доводять до відома учасників через місцеві засоби масової інформації.

 4.2.5. Конкурсні роботи приймаються щороку з 15 жовтня до 30 жовтня РКЖ (МКЖ) за супровідними листами до робіт учасників районного (міського) етапу виставки-конкурсу (додаток 1) для оцінки та визначення кращих робіт.

 4.2.6. Конкурсні роботи учасників оцінюються на районному(міському) та обласному етапах за десятибальною шкалою відповідно до критеріїв оцінки робіт, зазначених у пункті 3.4 даного Положення.

 4.2.7. До 15 листопада на засіданні РКЖ (МКЖ) затверджуються переможці районного (міського) рівня виставки-конкурсу (перше, друге і третє місця) у кожній номінації відповідно до вікових категорій.

 4.2.8. Оригінали робіт, які зайняли перші місця у кожній номінації відповідно до вікових категорій, РКЖ (МКЖ) обов’язково надсилає до 1 грудня для участі в обласному етапі виставки-конкурсу з переліком робіт переможців районного (міського) етапу виставки-конкурсу (додаток 2).

 4.3. Обласний етап виставки-конкурсу проводиться щороку  з 1 грудня до 15 грудня.

 4.3.1. На обласному етапі формується головне конкурсне журі (далі-ГКЖ) з представників Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавського обласного центру зайнятості, засобів масової інформації (за згодою).

 4.3.2. Головою ГКЖ є начальник Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації або його заступник. Співголовою ГКЖ є директор обласного центру зайнятості або його заступник.

 4.3.3. На ГКЖ покладаються функції з організації, проведення виставки - конкурсу, висвітлення у засобах масової інформації, визначення подарунків, нагородження переможців та створення обласної експозиції робіт переможців районного (міського) етапу.

 4.3.4. На обласному етапі виставки-конкурсу ГКЖ розглядає роботи учасників, отримані від РКЖ (МКЖ) та визначає переможців.

 4.3.5. На засіданні ГКЖ, яке проводиться щороку до 15 грудня, затверджуються переможці обласного етапу виставки-конкурсу за віковими категоріями (перше, друге і третє місця) та номінаціями.

 5. Нагородження переможців та виставка їх робіт

 5.1. Нагородження подарунками та заохочувальними призами переможців районного (міського) етапу виставки-конкурсу здійснюється РКЖ (МКЖ) за участю спонсорів виставки-конкурсу після підсумкового засідання. Дата, місце та час нагородження визначається на засіданні РКЖ (МКЖ).

 5.2. Нагородження подарунками та заохочувальними призами переможців обласного етапу виставки-конкурсу здійснюється ГКЖ за участю спонсорів виставки-конкурсу після підсумкового засідання. Дата, місце та час нагородження визначається на засіданні ГКЖ.

 5.3. Допускаються додаткові заохочувальні призи від спонсорів виставки-конкурсу для учасників, роботи яких не стали переможцями на районному (міському) та обласному етапах.

 5.4. Вартість цінних подарунків та заохочувальних призів не виплачується.

 5.5. Нагородження подарунками, заохочувальними призами та організація виставкової експозиції робіт переможців обласного етапу виставки-конкурсу проводиться ГКЖ у м.Полтава за участю спонсорів виставки-конкурсу.

 5.6. Місце, дата, час урочистого нагородження та відкриття виставки робіт переможців обласного етапу виставки-конкурсу визначається на підсумковому засіданні ГКЖ.

 5.7. На урочисте нагородження діти-переможці обласного рівня виставки-конкурсу виїжджають за згодою та у супроводі батьків, опікунів, інших супроводжуючих осіб відповідно до чинного законодавства.

 5.8. З числа робіт учасників районного (міського) етапу виставки-конкурсу РКЖ (МКЖ) формується районна (міська) виставкова експозиція.

 5.9. З числа робіт переможців обласного етапу виставки-конкурсу ГКЖ формується обласна виставкова експозиція.

 5.10. З електронних копій робіт учасників обласного конкурсу виставки-конкурсу Полтавський обласний центр зайнятості формує фотогалерею на веб-сторінці Полтавського обласного центру зайнятості.

 

Переглядів: 440 | Додав: Ludmila

 

Пошук

Календар
«  Жовтень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі


 Національна гарча лінія
 
 
Безкоштовний хостинг uCoz