Електронні версії збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів ЗНЗ

• Н.В. Морзе, В.П. Вембер, О.Г. Кузьмінська, М.О. Войцеховський, Т.Г. Проценко.Рекомендовано МОН."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 9 клас"
  • О.Є. Бондарева, Т.П. Сегеда, С.П. Фоміна. Рекомендовано МОН."Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 9 клас"
  • Л.А. Симакова, В.В. Снегирева. Рекомендовано МОН."Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по интегрированному курсу "Литература" для общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения. 9 класс"
  • Мацько Л.І., Мацько О.М., Сидоренко О.М."Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас"
  • Гладковський Р.В., Довгань А.І., Паламарчук Л.Б., Совенко В.В."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас"
  • Гладковський Р.В., Довгань А.І., Паламарчук Л.Б., Совенко В.В.(російською мовою)"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас"
  • Ремех Т.О., Ратушняк С.П."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з правознавства (практичний курс). 9 кпас"
  • Власов B.C."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 9 клас"
  • Ладиченко Т.В., Камбалова Я.М."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з всесвітньої історії. 9 клас"
  • Масол Л.М., Гайдамака О.В., Мінасян Н.Г., Горовенко В.Й."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з художньої культури. 9 клас"
  • Засекіна Т.М., Коваль B.C., Сиротюк В.Д., Чернецький І.С."Збірник завдань для державної підсумкової атестації' з фізики. 9 клас"
  • Коваленко Л.Т., Михайлова Н.В., Данилейко В.О."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас"
  • Істер О.С., Глобін О.І., Комаренко О.В."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас"
  • Істер О.С., Глобін О.І., Комаренко О.В.(російською мовою)"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас"
  • Коваленко О.Я.. Несвіт A.M.. Чепурна О.В., Шупікіна Н.Г."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас"
  • Коваленко О.Я., Горбач Л.В."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької мови. 9 клас"
  • Коваленко О.Я., Клименко Ю.М., Костилев А.І."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з французької та іспанської мов. 9 клас"
  • Костильов О.В., Андерсон O.A., Закревська В.М."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас"
  • Костильов О.В., Андерсон O.A., Закревська В.М.(російською мовою)"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас"
  • Лашевська Г.А., Титаренко Н.В."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії. 9 клас"