Електронні версії збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х класів ЗНЗ

• Воскресенська Н.О., Харченко О.Я."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання українською мовою для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською чи іншими мовами національних меншин. 4 клас"
  • Лапшина І.М., Попова Т.Д."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання (російською мовою). 4 клас"
  • Вашуленко О.В."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. 4 клас"
  • Сільнова Е.С., Каневська Н.Г., Олійник В.Ф"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання (російською мовою). 4 клас"
  • Воскресенська Н.О., Харченко О.Я."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з українською мовою для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською чи іншими мовами національних меншин. 4 клас"
  • Пономарьова К.І., Вашуленко М.С., Дубовик С.Г."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. 4 клас"
  • Онопрієнко О.В., Пархоменко H.Є., Листопад Н.П."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. 4 клас"
  • Онопрієнко О.В., Пархоменко H.Є., Листопад Н.П."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання (російською мовою). 4 клас"