Електронні версії збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів ЗНЗ

• А.М. Казанцев, І.П. Крячко. Рекомендовано МОН."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з астрономії. 11 клас"
  • для общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения. 11 класс. Л.А. Симакова, В.В. Снегирева. Рекомендовано МОН. "Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по интегрированному курсу" "Литература (русская и мировая)"
  • Шелехова Г.Т., Новосьолова B.І. Ярмолюк А.В."Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас"
  • Дубовик OA"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії. 11 клас"
  • Ремех Т.О., Ратушняк С.П."Збірник завдань для державної підсумкової атестації з правознавства. 11 клас"
  • Бакка Т.В.Ш., МелещенкоТ.В. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з курсів "Людина і світ", "Людина і суспільство". "Основи філософії". 11 клас
  • Ладиченко Т.В., КамбаловаЯ.М. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з всесвітньої історії. 11 клас"
  • Коваленко Л.Т., Михайлова Н.В., Данилейко В.О. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 11 клас"
  • Істер О.С., Глобін О.І., Панкратова І.Є. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас"
  • Істер О.С., Глобін О.І., Панкратова І.Є.(російською мовою) "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас"
  • Гладковський Р.В., Довгань А.І., Забуга Н.І.. Паламарчук Л.Б. Совенко В.В "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 11 клас"
  • Бицюра Ю.В., Горленко Г.О., Капіруліна С.Л. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з основ економіки. 11 клас"
  • Непорожня Л.В., Петренко A.M., Овсянніков О.А., Селезньов Ю.О. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 11 клас"
  • Деревянко В.В., Єрмолова В.М., Копилова Л.В., Лакіза О.М., Тимошенко О.В. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізичної культури. 11 клас"
  • Король Г.М., Мельникова Л.В., Путій Т.М. "Збірник переказів для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання (російською мовою). 11 клас"
  • Власов B.C.. Кульчицький"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 11 клас"
  • Бондарева О.Є.. Сегеда Т.П.,ФомінаСП "Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 11 клас"
  • Коваленко О.Я., Несвіт A.M., Чепурна О.В. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 11 клас"
  • Коваленко О.Я., Горбач Л.В., Клименко Ю.М., Файзуліна Л.М., Костилев А.І. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької, французької та іспанської мов. 11 клас"
  • Данилова О.В., Данилов С.А. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 11 клас"
  • Морзе Н.В., Вембер В.П., Кузьмінська О.Г., Войцеховський М.О., Проценко ТТ. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 11 клас"
  • Тарара A.M., Терещук Б.М., Білошицький О.О., Гуменкяв^Б., Левченко Н.Г.. Мачача Т.С., Романчук А.І. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з трудового навчання (Технології). 11 клас"