Любі діти!

Хто не хворіє, хай не сумує. Є завдання для опрацювання:

Літературне читання

Г.К Андерсен «Гидке каченя»

(читати, відповідати на питання, переказувати)

Тема «Іменник», повторити правила

(впр. 145, 149)

№ 456 ,450, 471, 477, 468

Інформатика від Людмили Вікторівни (каб. 53)

Ви можете використати знання, що отримали раніше на уроках інформатики, при підготовці до новорічних свят:

скласти списки підготовки до свята, створити вітальні листівки рідним і близьким, обрати чи створити місце на карті, де ви будете святкувати Новий рік і Різдво Христове... можете створити брошури до свята... потрібно тільки згадати те, що й як ми робили на останніх наших уроках ;-)

Зараз карантин, але ми продовжуємо спілкуватися між собою. Завдяки розвитку комп´ютерних технологій з´явився ще один засіб спілкування - так зване віртуальне спілкування. Це спілкування з віртуальним співрозмовником у віртуальному просторі за допомогою електронних засобів. Не забуваємо про мережевий етикет, різницю між реальним і віртуальним спілкуванням.

Тема, яку зараз вивчаємо: Електронна пошта. Культура листування.

Створюємо електронну скриньку.

Пишемо у середовищі текстового процесора Microsoft Word листа, де вказуємо своє новорічне бажання. Надсилаємо його на електронну пошту Санта Клауса YourGrandfatherSanta@gmail.com  й чекаємо здійснення бажання під ялинкою у Новому році! Не забувайте про культуру листування!!!