Вже вийшли друком перші номери наукового-популярного молодіжного журналу «Нові перспективи», який пройшов державну реєстрацію (Свідоцтво про реєстрацію серії ПЛ № 908-165 Р від 17.12.2009 р.). Призначений він для публікації наукових статей учнів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв, училищ, коледжів, студентів технікумів та університетів,  – за будь-яким науковим напрямком.

Сьогодні іде відбір статей до нових номерів журналу.  У цьому номері можуть бути опубліковані і наукові статті ваших учнів.

У журналі друкуються статті, які раніше не друкувалися, з результатами наукового пошуку в таких напрямках:

- інформаційні технології та системи, обчислювальна техніка і програмування;

- техніко-технологічні науки;

- економіка та управління національним господарством;

- хіміко-біологічні науки та екологічна безпека;

- фізико-математичні науки;

- історико-географічні науки;

- мистецтвознавство та філологія.

Кілька сторінок у кожному номері ми виділяємо для творчого доробку  наших авторів – юних поетів та письменників.

Якою ж повинна бути наукова стаття до журналу?

До редакції подаються оригінальні наукові статті, які мають певну структуру та оформлення.

У порадах щодо структури статті редакція видання орієнтується на загальноприйняті вимоги до наукових статей, регламентовані ВАКом – Вищою Атестаційною Комісією України. Отже, обов’язкові структурні елементи статті:

1) вступ – постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок з важливими науковими чи практичними завданнями;

2) короткий огляд останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор; цей огляд свідчить про те, що автор достатньо ознайомлений зі станом питання;

3) мета статті (постановка завдання);

4) виклад основного матеріалу дослідження з повним обгрунтуванням отриманих наукових результатів;

5) висновки з цього дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку.

Завершується стаття списком використаної літератури. При цьому просимо звернути увагу на дотримання норм оформлення бібліографії згідно з чинним національним стандартом ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 "Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання" та на коректність цитування.

До статті додаються:

1) авторська довідка, в якій зазначаються прізвище, повністю ім'я, по батькові кожного автора, співавтора (учнів теж) та наукових керівників з зазначенням посади; повна назва навчального закладу, клас;

2) дві короткі анотації (до 500 знаків)   українською та англійською мовами.

Статті можуть бути написані українською мовою або російською, англійською, німецькою мовами, і друкуються мовою оригіналу. Після текстів статей англійською, німецькою мовами обов'язково подається розширена анотація українською мовою (до 1200 знаків).

Загальні технічні вимоги до рукописів:

1) статті подаються у вигляді файлу формату *.rtf для Word for Windows в незаархівованому вигляді на дискетах 3,5 Mb, або на диску CD (CD-RW) з обов'язковим роздрукованим варіантом на стандартних аркушах паперу формату А4;

2) текст повинен бути надрукований з одного боку аркуша через 1,5 інтервалу, 14 кеглем;

3) таблиці в тексті мають бути виконані в Excel або Word без заливання; формули мають бути виконані у редакторі формул MS Equaition;

3) малюнки, виконані у Word, мають бути згруповані і являти собою один графічний об'єкт;

4) всі таблиці, діаграми, взагалі будь-які ілюстрації необхідно подавати у чорно-білому варіанті або у градаціях сірого кольору, адже друк – чорно-білий, і колір тільки заважає;

Оптимальний обсяг статті – 10000-12000 знаків. Статті більшого розміру можуть друкуватися з продовженням.

Стаття (роздруківка) повинна бути підписана усіма авторами.

Чекаємо Ваші статті в КУЕІТУ за адресою: Кременчук, вул. Пролетарська, 24/37, аудиторія 1406, також можна надсилати  рукописи на електронну адресу ariatka@yandex.ru. Довідки можна отримати за тел. 3-11-44 (міський) або 096-823-95-64.

Дякуємо Вам за плідний початок спільної праці над створенням цікавого молодіжного видання, та сподіваємося на продовження тісної співпраці.

Редакція наукового-популярного журналу «Нові перспективи».

Заступник головного редактора журналу,

перший проректор КУЕІТУ          С.В. Кашуба.