Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10
з поглибленим вивченням англійської мови
Меню сайта


Національна дитяча гарча лінія


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа


Результати міських олімпіад учнів 10 школи

Англійська мова

Лютова Юлія

8А клас ( уч. Терехова Ж. О.)

І місце


Дяченко Валерія

8А клас ( уч. Міненко Т. В. )

ІІІ місце


Розанов Владислав

9А клас ( уч. Яременко М. В.)

І місце


Данієль Яна

9Б клас ( уч. Яременко М. В.)

І місце


Курінна Владислава

10Б клас ( уч. Міненко Т. В. )

І місце


Кавалерова Катерина

10А клас ( уч. Міненко Т. В. )

І місце


Гузенко Олександр

11А клас ( уч. Беспалова І.О. )

І місце


Пірог Анастасія

11А клас ( уч. Беспалова І.О. )

І місце

Екологія

Рогатинський Костянтин

11А клас ( уч. Бабко І. Л.)

І місце

Трудове навчання

Ісаєва Ольга

8Б клас ( уч. Коренєва Г. І.)

І місце


Марченко Марія

9А клас ( уч. Коренєва Г. І.)

ІІ місце

Географія

Розанов Владислав

9А клас ( уч. Малієнко С. А.)

ІІІ місце


Кірєєв Тимур

10Б клас ( уч. Малієнко С. А.)

І місце


Долина Ганна

11А клас ( уч. Малієнко С. А.)

ІІ місце

Німецька мова

Дяченко Валерія

8А клас ( уч. Головня О. В.)

І місце


Литвиненко Микола

8Б клас ( уч. Головня О. В.)

ІІ місце


Сізова Єлизавета

9Б клас ( уч. Стороженко М. І.)

І місце


Цайхнер Діана

9Б клас ( уч. Твердохліб І. Л.)

І місце


Медведенко Анна

10А клас (уч. Головня О. В.)

І місце


Гольдштейн Юлія

11А клас ( уч. Стороженко М. І.)

І місце


Рогатинський Костянтин

11А клас ( уч. Стороженко М. І.)

ІІ місце

Українська мова і література

Ляшко Анжела

8Б клас ( уч. Скрипник Л.Г.)

ІІ місце


Бабченко Анастасія

9А клас ( уч. Яцина С. В.)

І місце


Курінна Владислава

10Б клас ( уч. Яцина С. В. )

І місце


Рогатинський Костянтин

11А клас ( уч. Тімічева Н. М.)

ІІІ місце

Історія

Розанов Владислав

9А клас ( уч. Кіценко С. С.)

ІІ місце


Кірєєв Тимур

10Б клас ( уч. Шкурат Н. Д.)

І місце


Романенко Катерина

11А клас ( уч. Шкурат Н. Д.)

І місце

Біологія

Литвиненко Микола

8Б клас ( уч. Бабко І. Л.)

І місце


Місюня Руслан

9А клас ( уч. Бабко І. Л.)

І місце


Чужа Юлія

10А клас ( уч. Бабко І. Л.)

І місце

Фізика

Кірєєв Тимур

10Б клас ( уч. Кулішова Г. П.)

І місце


Рогатинський Костянтин

11А клас ( уч. Кулішова Г. П.)

ІІ місце

Інформатика

Назаренко Максим

8А клас ( уч. Чайдак Л. В.)

ІІ місце


Міненко Максим

10А клас ( уч. Чайдак Л. В.)

ІІ місце

Основи правознавства

Мокра Ганна

9Б клас (уч. Мамон Н.В.)

ІІІ місце


Долина Ганна

11А клас (уч. Мамон Н.В.)

ІІІ місце

Російська мова і література

Курінна Владислава

10Б клас ( уч. Шестюк Н. В.)

ІІ місце

Математика

Марченко Діана

7А клас ( уч. Шиловська Н. І.)

ІІІ місце


Данієль Яна

9Б клас ( уч. Дубницька Н.О.)

І місце

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика


Галушко Єлизавета

3Б клас ( уч. Тупало І. М.)

ІІ місце


Ступак Євген

4А клас ( уч. Третяк Л. Л.)

ІІ місце


Дунец Анастасія

5Б клас ( уч. Яцина С. В.)

ІІ місце


Литвиненко Микола

8Б клас ( уч. Скрипник Л. Г.)

І місце


Бабченко Анастасія

9А клас ( уч. Яцина С. В.)

ІІ місце


Курінна Владислава

10Б клас ( уч. Яцина С. В.)

І місце

Конкурс української мови імені Тараса Шевченка


Бабченко Анастасія

9А клас ( уч. Яцина С. В.)

І місце




 

Пошук

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі


 



Національна гарча лінія
 
 
Безкоштовний хостинг uCoz