КУЛІШОВА ГАЛИНА ПЕТРІВНА

Кредо: "Кидаючи в воду камінці, дивись на кола"

У школі працює з 16 серпня 1976 року.

За цей час:

-  призових місць на міських олімпіадах з фізики - близько 90;
-  призових місць на обласних олімпіадах - 5;
-  учасників Всеукраїнської олімпіади - 2;
-  учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких    учнівських робіт Малої Академії Наук - 3.

Проблема, над якою працює:

Узагальнення та систематизація знань учнів при вивченні фізики блочним методом.

Вивчення матеріалу за допомогою опорних конспектів в 10-11 кл. і планів-конспектів в 7-9 класах.

"Керуюсь ідеєю гуманізації навчання, зміст якої полягає в удосконаленні процесу засвоєння навчального матеріалу, в навчанні учнів раціональним прийомам навчальної діяльності.
У своїй педагогічній діяльності опираюсь на структурно-логічний аналіз навчальних дисциплін та виділення на основі нього головних структурних елементів знань.На основі цього розкриваю перед учнями загальні вимоги до засвоєння кожного зі структурних елементів. Ці вимоги сформульовані у вигляді планів узагальнюючого характеру для вивчення явищ, величин, законів, теорій. Наслідком цього є більш глибоке і міцне засвоєння знань при менших затратах часу, розумових та фізичних зусиль."