Відзначення в області 230-річчя від дня народження російського військового діяча українського походження, видатного полководця, генерал-фельдмаршала І.Ф. Паскевича.

Управління освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради звертає увагу на проведення у навчальних закладах тематичних заходів: уроків, лекцій, учнівських конференцій, «Круглих столів», брейн-рингів, вікторин, виховних годин, бесід, присвячених видатному земляку, герою Вітчизняної війни 1812 року І.Ф.Паскевичу, звітів, презентацій військово-технічних, спортивних гуртків, змагань фізкультурно-спортивного комплексу школярів України «Козацький гарт».

До 07 травня 2012 року направити звіт про проведену роботу методисту Кременчуцького міського науково-методичного центру Кошляку А.Ю. на електронну адресу akoshlyak@yandex.ru.

Забезпечити проведення в навчальних закладах області тематичних заходів: вечорів, учнівських конференцій, «круглих столів», брейн-рингів, вікторин, тематичних уроків, лекцій, виховних годин, бесід, присвячених видатному земляку, герою Вітчизняної війни 1812 року І.Ф. Паскевичу.

Провести звіти, презентації військово-технічних та спортивних гуртків області, забезпечити проведення змагання фізкультурно-патріотичного комплексу школярів України «Козацький гарт», присвячені знаменній події.

У травні організувати у бібліотеках області тематичні книжкові виставки, перегляди літератури, навчальні години, присвяченні життю та діяльності і генерал-фельдмаршала І.Ф. Паскевича.