КОРЕНЄВА ГАЛИНА ІВАНІВНА

Кредо: "Хто працює з любов'ю,
                     той вносить поезію у будь-яку роботу"

У школі №10 працює з 2002 року.
Її учні - постійні учасники міських олімпіад з трудового навчання. 2010 рік - 1 місце (8 клас), 3 місце (9 клас).

Друкувалась у газеті "Освітянська хвиля" зі статтями про організоване творче дозвілля учнів,
у 2011- у "Методичному віснику" з досвіду роботи.

Проблема, над якою працює:

Виховання та підготовка учнів до реальних дій і праці

у різних галузях господарств України

"Ми, педагоги, є "постачальниками інтелектуальних послуг", то наша мета полягає в тому, щоб виховати максимально конкурентноспроможну особистість, пристосовану до сучасних умов життя.
Концепція загальної середньої освіти наголошує на тому, що освіта ХХІ століття - це освіта для людини. Її стрижень - розвиваюча, культуротворча домінанта, виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, застосовувати набуті знання і вміння для творчого розв'язування проблем, прагне змінити на краще своє життя та життя своєї країни.
Основна мета трудового навчання - виховання творчої особистості, найповніший розвиток її інтересів, нахилів, здібностей, підготовка учнів до професійного самовизначення і трудової діяльності в умовах ринкових відносин.
Школа має бути не підготовкою до життя, школа має бути життям. На мій погляд, досягнути цього можна, створюючи інтерактивне середовище навчання та виховання, використовуючи різноманітні форми діяльності."

«  Грудень 2019  »