Про проведення конкурсу малюнків,
присвяченого 150-м роковинам пам`яті Великого Кобзаря

На виконання листа Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського від 05.01.2011 р. № 13 Кременчуцький міський науково-методичний центр інформує про проведення спільно з Полтавською обласною асоціацією «Громадянське суспільство»

обласного конкурсу малюнків
 серед учнівської молоді «Мій Кобзар», присвяченого 150-м роковинам пам`яті Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка – Пророка українського народу.

Умови конкурсу:
формат А-3. У правому нижньому куті роботи: назва конкурсу «Мій Кобзар», назва малюнка, автор роботи, навчальний заклад, клас, район проживання.

Термін подачі малюнків – до 28 лютого 2011 року.

Малюнки необхідно надсилати на адресу: 36000, м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, к. 110, оргкомітет.

Про організацію та проведення
щорічного Міжнародного конкурсу з українознавства

Відповідно до листа Національного науково-дослідного інституту українознавства від 03.02.2011 № 08/01/04-32 Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського повідомляє, що

23-26 березня 2011 року
відбудеться
Міжнародний конкурс з українознавства,

до участі в якому запрошуються
учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс проводитиметься в два етапи:
- I етап – заочний до 1 березня 2011 р. (передбачає написання науково-дослідної роботи);
- II етап – очний - 23-26 березня 2011 р. (передбачає виконання письмових конкурсних завдань, публічний захист науково-дослідної роботи, виконання завдань Internet-олімпіади).

Для участі в конкурсі необхідно надіслати до 1 березня 2011 року (за поштовим штемпелем) науково-дослідну роботу, оформлену відповідно до вимог, заявку-анкету учасника, де автор зазначає повну інформацію про себе.

Детальніше з інформацією можна ознайомитися на сайті Національного науково-дослідного інституту українознавства http://www.nrius.org.ua у розділі Конкурс (МКУ).

Конкурс на кращу учнівську роботу (твір, плакат)«Конституція України в моєму житті»

1. Загальні положення

Конкурс на кращу учнівську роботу (твір, плакат) «Конституція України в моєму житті» (далі - Конкурс) проводиться з метою реалізації Програми правової освіти населення м.Кременчука на 2011-2015р.р., затвердженої рішенням Кременчуцької міської ради 27.07.2010р., підвищення рівня правової культури учнівської молоді, виявлення рівня знань учнями основних положень Конституції України, формування необхідної системи правових знань, принципів та навичок правомірної поведінки, виховання соціально-правової активності учнівської молоді.

2. Організація та проведення конкурсу

2.1. Організаторами Конкурсу є: Кременчуцьке міське управління юстиції, управління освіти виконкому Кременчуцької міської ради.

2.2. У Конкурсі беруть участь учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

2.3. Конкурс проводиться з 20 січня по 31 березня 2011 року в два етапи:

1-й етап – шкільний – з 20 січня по 20 лютого 2011 р.

2-й етап – міський (підсумковий) – з 21 лютого по 31 березня 2011 р.

2.4. Конкурс проводиться у двох номінаціях: учнівський твір та учнівський плакат на тему: «Конституція України в моєму житті».

2.5. Вимоги до написання та оформлення твору

Твір повинен розкривати тему Конкурсу, має бути написаний державною мовою з урахуванням сучасних вимог українського правопису обсягом 3-3.5 сторінки друкованого тексту комп'ютерним набором (шрифт - Times New Roman; розмір 14 через 1,5 інтервали).

У супровідних документах необхідно чітко вказати тему твору, прізвище, ім'я та по батькові учасника, дату народження, повну домашню адресу, назву навчального закладу, клас, а також прізвище, ім'я та по батькові вчителя, який підготував його до участі в Конкурсі.

2.6. Вимоги до оформлення плакату

Кожна робота повинна носити творчий характер, мати назву, бути виконана на папері формату А-3, розкривати тему Конкурсу та містити (на зворотному боці) такі відомості про її автора:

1) прізвище, ім¢я учасника конкурсу;

2) повна назва навчального закладу, клас;

3) прізвище, ім'я та по батькові вчителя правознавства;

4) домашня адреса, телефон учасника конкурсу.

2.7. Конкурсні роботи подаються до 01 березня 2011 року:

твори – до міського науково-методичного центру (вул. Квартальна, 14, методист Левітіна Е.Ю., тел. 2-31-72);

плакати – до Кременчуцького міського управління юстиції (вул. Радянська 15/4, тел. 2-45-21, каб. 17).

Учнівські роботи, подані на Конкурс, учасникам не повертаються.

3. Визначення переможців

Конкурсні роботи оцінюються членами журі за такими критеріями:

твориоригінальність задуму, повнота розкриття теми, грамотне оформлення роботи;

плакати розкриття теми, техніка виконання, творчий підхід.

4. Підведення підсумків та нагородження переможців

Підсумки Конкурсу (у кожній номінації окремо) будуть підведені в квітні 2011 року.

Переможці та призери Конкурсу нагороджуватимуться грамотами та цінними подарунками.

Кращі учнівські твори буде направлено на обласний конкурс.