про   Четвертий відкритий   конкурс мобільного кіно та фото

(1 –3  грудня 2011 року, м. Кременчук, Полтавської області).

Організатори  фестивалю :

Дитяча громадська організація "Творчий світ дитини"

Кременчуцький міський центр позашкільної освіти.

1.Мета та завдання:

- розвиток та популяризація дитячої  відео-фототворчості ,

- створення сприятливих умов для розвитку діяльності дітей у галузі екранних мистецтв,

- виявлення і підтримка талановитих дітей;

- спрямування в правильне русло зацікавленість школярами мобільними відеофотозйомками;

- виховання у дітей культури поведінки і громадянської позиції;

2.Учасники кінофестивалю.

До участі в роботі фестивалю запрошуються  представники дитячих самодіяльних гуртків, студій, об’єднань, загальноосвітніх шкіл , позашкільних закладів і окремі учасники віком від 6 до 18 років включно

Склад делегації для колективних груп –  необмежений.

3.Умови участі.

На конкурс приймаються роботи, зняті мобільним телефоном, і змонтовані на комп ютері і записані на DVD – або CD-диски. Обовязкова умова: потрібно представити членам журі робочий матеріал на мобільному телефоні. Відео і фотоматеріали не повинні носити насильницький характер.

Фільми на диску повинні бути лише у форматі DVD або CD. Якість – не нижче першої копії. Хронометраж фільму – до 5 хвилин. Під час проведення конкурсу буде проводитись бліц-конкурс для бажаючих.

. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 листопада 2011 року за адресою: 39600, Полтавська область, місто Кременчук, вул. Чапаєва, 69-А, Міський центр позашкільної освіти. Відеокасети і диски з конкурсними фільмами учасникам не повертаються.

Тел. 2-22-00, 2-25-76. 70-07-27. Моб.тел. 8(097)255-76-88. Код міста – 8-05366.

4. Місце проведення.

Конкурс буде проводитись на базі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти з 1 по 3 грудня 2011 року за адресою: Кременчук, вул. Чапаєва 69-А, КМЦПО. /хати тролейбусом № 3 до зупинки « СЮТ «   або «Фітнес-клуб «Спартак»

5.Матеріальне забезпечення.

Витрати, пов’язані з проведенням  першого відкритого конкурсу мобільного кіно та фотографії відносяться на рахунок Дитячої громадської організації « Творчий світ дитини»..Іногороднім харчування, проживання, організація культурного обслуговування учасників – за рахунок відряджаючих організацій. Орієнтовна вартість  проживання  – 65 грн на добу Проїзд, харчування,харчування в дорозі – за рахунок відряджуючих організацій.

6.Нагородження.

Журі присуджує головний приз за кращий фільм і фотографію.

Відомчі та державні структури, спонсори фестивалю присуджують свої призи й нагороди.

Переможці й учасники одержують дипломи , грамоти і цінні подарунки від організаторів конкурсу.

ОРГКОМІТЕТ