Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10
з поглибленим вивченням англійської мови
Меню сайта


Національна дитяча гарча лінія


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа


3. Досягнення у виховній роботі за 2010-2011 навчальний рік.

Учні брали участь у наступних змаганнях, конкурсах, виставках, акціях:

     Всеукраїнські конкурс «Моральний вчинок».

     Всеукраїнський конкурс «Мій рід у ХХ ст.».

     Участь в обласному конкурсі малюнків «Ми - зразкові пішоходи! А ви – зразкові водії?»

     Міська екологічна акція «Зелена толока».

     Міська акція «Запали свічку».

     Участь у міських змаганнях з початкового технічного моделювання.

     Участь у чемпіонаті КУЕІТУ з контр-страйку.

     П`ятий рік поспіль представники школи посідають призові місця в традиційному щорічному Тижні науки і техніки – І місце у захисті експонатів (Кондратенко Владислав (6-А)), Конкурс ерудитів – Рогатинський Костянтин (11-А) – ІІ місце.

     Міське фотоконкурс «Світ очима дітей» - ІІ місце – Литвиненко Микола(8-Б).

     Конкурс малюнків «Кременчук очима дітей».

     Міський фотоконкурс «Мій любий вчитель» - ІІ командне місце.

     Міський конкурс з радіо конструювання – ІІІ місце – Лазор Давид (7-А).

     Міський конкурс малюнків «Світ права очима дітей» - ІІІ місце – Дунець Анастасія (5-Б).

     Міський конкурс «Кращий читач» - І місце Попов Микита (7-А).

     Міський конкурс «Осінній вернісаж».

     Міський конкурс «Птах року».

     Міський етап всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати».

     І етап всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Моє рідне місто».

     Міський етап всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край, моя земля».

     Міський конкурс «Новорічний вернісаж» - ІІ місце – Кондратенко Анастасія (9-А).

     Міський конкурс валентинок «Чарівна країна кохання» - І місце – Расторгуєва Софія (2-Б).

     Міський конкурс «Шлях до Тараса» на краще читання віршів Т.Г. Шевченка – ІІ місце Мороз Кирило (9-А).

     Міський конкурс «Джміль та бджілка» - ІІ місце – 3-А, 3-Б класи.

     Міський огляд-конкурс екологічних театрів – ІІ командне місце.

     Міський конкурс літературної творчості «Уклін вам, солдати війни!» - І місце – Литвиненко Микола (8-Б).

     Міський етап всеукраїнського конкурсу «Парки-легені міст і сіл».

     Участь у конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Чарівний світ дитинства» - І, ІІ місця.

     Міський конкурс до Всесвітнього дня води КП «Кременчукводоканал».

     Участь у V фестивалі патріотичної пісні «Про подвиг, про доблесть, про відвагу».

     Міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

     Фестиваль дитячої творчості «Зірковий небосхил Кременчука».

     Конкурс «Чарівний світ дитинства» - І місце – Гноєвий Артем, ІІ місце – Терещенко Анастасія.

      Міжнародний конкурс творчих проектів, присвячений 50-річчю з дня першого польоту людини в космос, " Будущее космоса за молодёжью" 


У лютому 2011 року в школі відбулися чергові президентські вибори учнівського співврядування.


          Продовження

 

Пошук

Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі


 



Національна гарча лінія
 
 
Безкоштовний хостинг uCoz