Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10
з поглибленим вивченням англійської мови
Меню сайта


Національна дитяча гарча лінія


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа


Предмет

Міські олімпіади

(призові місця) 

Обласні олімпіади

Всеукра-їнські олімпіади

МАН

Міські

Обласні

Всеукраїн-ські

Українська мова і література                (ім. П.Яцика)

ІІ місце – Кірєєва Поліна, 5-Б кл. (Струк О.Д.)

І місце – Кохно Анастасія, 6-Б кл. (Тімічева Н.М.)

І місце – Квітка Антон, 4-А кл. (Третяк Л.Л.)

ІІ місце – Саленко Анна, 3-Б кл. (Тупало І.М.)

І місце – Кохно Анастасія, 6-Б кл.

 

 

 

 

 

Конкурс                 Т.Г. Шевченка

І місце – Кохно Дарина, 5-А кл. (Струк О.Д.)

І місце – Кохно Анастасія, 6-Б кл. (Тімічева Н.М.)

ІІІ місце – Лященко Богдан, 7-А кл. (Яцина С.В.)

ІІІ місце – Стиранко Єлизавета,             9-А кл. (Яцина С.В.)

ІІІ місце – Бородиня Єлизавета, 10-Б кл. (Струк О.Д.)

І місце – Кохно Анастасія, 6-Б кл.

ІІІ місце – Кохно Анастасія, 6-Б кл.

 

 

 

Українська мова і література

І місце – Галушко Єлизавета, 7-Б кл. (Скрипник Л.Г.)

ІІ місце – Кваша Яна, 9-А кл.

(Яцина С.В.)

ІІ місце – Ступак Євген, 9-А кл. (Тімічева Н.М.)

ІІ місце – Бородиня Єлизавета,           10-Б кл. (Струк О.Д.)

ІІІ місце – Марченко Діана, 11-А кл. (Струк О.Д.)

ІІ місце – Бровченко Віктор, 4-А кл. (Третяк Л.Л.)

ІІ місце – Кваша Яна, 9-А кл.

 

І місце – Гасан Катерина, 10-А кл.

 

 

Англійська мова

ІІ місце – Уйманова Василина,          8-А кл. (Беспалова І.О.)

І місце – Ступак Євген, 8-А кл. (Яременко М.В.)

І місце – Дунець Анастасія, 9-Б кл. (Яременко М.В.)

ІІ місце – Крамаренко Катерина, 9-Б кл. (Яременко М.В.)

ІІ місце – Стиранко Єлизавета,              9-А кл. (Яременко М.В.)

І місце – Бородиня Єлизавета,              10-Б кл. (Гладун О.О.)

ІІ місце – Солодовник Наталія,  10-Б кл. (Гладун О.О.)

І місце – Тихомирова Дар’я, 10-А кл. (Гладун О.О.)

ІІ місце – Кожем’яка Вірсавія, 11-Б кл. (Зюзькіна Г.М.)

І місце – Литвиненко Анна, 11-Б кл. (Зюзькіна Г.М.)

ІІ місце – Бовтик Анна, 11-Б кл. (Зюзькіна Г.М.)

ІІІ місце – Дунець Анастасія, 9-Б кл.

ІІІ місце – Крамаренко Катерина, 9-Б кл.

ІІІ місце – Бородиня Єлизавета, 10-Б кл. І місце – Солодовник Наталія,  10-Б кл.

ІІ місце – Тихомирова Дар’я, 10-А кл.

ІІІ місце – Кожем’яка Вірсавія, 11-Б кл.

ІІІ місце – Литвиненко Анна, 11-Б кл.

ІІІ місце – Бовтик Анна, 11-Б кл.

ІІІ місце – Солодовник Наталія,  10-Б кл.

І місце – Фалілеєва Анастасія, 10-А кл.

І місце – Руденко Анастасія, 10-Б кл.

І місце – Фалілеєва Анастасія, 10-А кл.

ІІІ місце – Руденко Анастасія, 10-Б кл.

 

Німецька мова

І місце – Бородиня Єлизавета,             10-Б кл. (Твердохліб І.Л.)

ІІ місце – Кожем’яка Вірсавія,                 11-Б кл. (Твердохліб І.Л.)

ІІ місце – Онищенко Анастасія,  11-Б кл. (Шинкаренко О.М.)

І місце – Фоменко Анастасія, 9-Б кл. (Головня О.В.)

ІІ місце – Піскун Дар’я, 9-Б кл. (Головня О.В.)

І місце – Стиранко Єлизавета, 9-Б кл. (Головня О.В.)

ІІ місце – Петрусь Карина, 8-Б кл. (Стороженко М.І.)

І місце – Уйманова Василина, 8-А клас (Стороженко М.І.)

І місце – Орлова Поліна, 8-Б клас (Твердохліб І.Л.)

ІІ місце – Орлова Поліна, 8-Б клас

ІІІ місце – Кожем’яка Вірсавія, 11-Б кл.

ІІІ місце – Онищенко Анастасія,  11-Б кл.

ІІІ місце – Фоменко Анастасія, 9-Б кл.

ІІІ місце – Піскун Дар’я, 9-Б кл.

ІІІ місце – Стиранко Єлизавета, 9-Б кл.

 

 

 

 

 

Історія

ІІ місце – Ступак Євген, 8-А кл. (Петрушенко Л.А.)

ІІ місце – Фалілєєва Анастасія,       9-А кл. (Мамон Н.В.)

ІІІ місце – Бовтик Анна, 10-Б кл. (Мамон Н.В.)

 

 

 

 

 

 

Географія

ІІ місце – Поліщук Михайло, 10-Б кл. (Радченко В.Г.)

ІІІ місце – Харченко Артем, 9-А кл. (Радченко В.Г.)

ІІ клас – Продан Юлія, 8-А кл. (Радченко В.Г.)

ІІІ місце – Поліщук Михайло, 10-Б кл. (Радченко В.Г.)

 

 

 

 

 

Економіка

ІІІ місце – Марченко Діана, 11-А кл. (Радченко В.Г.)

 

 

 

 

 

Екологія

ІІІ місце – Гончарова Карина,            11-А кл. (Бабко І.Л.)

 

 

 

 

 

Фізика

ІІ місце – Добрик Дмитро, 9-А кл. (Кулішова Г.П.)

ІІ місце – Бородиня Єлизавета,         10-Б кл. (Олексієнко С.О.)

ІІ місце - Нємчук  Богдан, 11-Б кл. (Кулішова Г.П.)

 

 

 

 

 

Математика

І місце – Мельник Софія, 6-А кл. (Захарова О.В.)

ІІ місце – Осташко Даніїл, 5-А кл. (Дубницька Н.О.)

ІІІ місце – Васільєва Мілена, 8-Б кл. (Дубницька Н.О.)

ІІІ місце – Нелюба Ростислав, 9-Б кл. (Шиловська Н.І.)

ІІ місце – Бородиня Єлизавета,  10-Б кл. (Ярова О.М.)

ІІІ місце – Марченко Діана, 11-А кл. (Шиловська Н.І.)

 

 

 

 

 

Інформатика

І місце – Мельник Софія, 6-А кл.

ІІ місце – Бугайчук Юрій, 8-Б кл.

ІІІ місце – Ступак Євген, 8-А кл.

І місце – Квітка Антон, 4-А кл. (Третяк Л.Л.)

І місце – Мельник Софія, 6-А кл.

ІІ місце – Мельник Софія, 6-А кл.

 

 

 

Біологія

І місце – Литвиненко Анна, 11-Б кл. (Бабко І.Л.)

ІІІ місце – Полівод Поліна, 9-Б кл. (Бабко І.Л.)

ІІІ місце – Бородиня Єлизавета,                 10-Б кл. (Бабко І.Л.)

 

 

 

 

 


 

Пошук

Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі


 



Національна гарча лінія
 
 
Безкоштовний хостинг uCoz