Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10
з поглибленим вивченням англійської мови
Меню сайта


Національна дитяча гарча лінія


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа


Предмет

Міські олімпіади

(призові місця) 

Обласні олімпіади

Всеукраїнські олімпіади

МАН

Міські

Обласні

Всеукраїнські

Українська мова і література                (ім. П.Яцика)

І місце – Литвиненко Микола, 11-Б кл. (Скрипник Л.Г.)

ІІІ місце – Кваша Яна, 8-А кл.

(Яцина С.В.)

ІІ місце – Галушко Єлизавета, 6-Б кл. (Скрипник Л.Г.)

ІІ місце – Кохно Анастасія, 5-Б кл. (Тімічева Н.М.)

ІІІ місце – Квітка Антон, 3-А кл. (Третяк Л.Л.)

ІІ місце – Кохно Дарина, 4-А кл. (Настина Т.І.)

ІІІ місце – Литвиненко Микола

 

 

 

 

Конкурс                 Т.Г. Шевченка

І місце – Кохно Анастасія, 5-Б кл. (Тімічева Н.М.)

ІІІ місце – Лященко Богдан, 6-А кл. (Яцина С.В.)

ІІ місце – Ляшко Анжела, 11-Б кл. (Скрипник Л.Г.)

ІІІ місце – Кохно Анастасія          

 

 

 

 

 

Українська мова і література

ІІ місце – Кваша Яна, 8-А кл.

(Яцина С.В.)

І місце – Ступак Євген, 7-А кл. (Тімічева Н.М.)

І місце – Гасан Катерина, 9-Акл. (Струк О.Д.)

ІІ місце – Ляшко Анжела, 11-Б кл. (Скрипник Л.Г.)

І місце – Кірєєва Поліна, 4-А кл. (Настина Т.І.)

 

ІІ місце – Ляшко Анжела

 

 

І місце – Ляшко Анжела, 11-Б кл. (Скрипник Л.Г.)

 

 

І місце – Ляшко Анжела

 

Англійська мова

І місце – Дунець Анастасія, 8-Б кл. (Яременко М.В.)

ІІ місце – Чень Аліса, 8-Б кл. (Яременко М.В.)

ІІ місце – Філатов Микита, 8-А кл. (Шевченко Н.А.)

І місце – Безпалько Юлія, 9-Б кл. (Гладун О.О.)

І місце – Солодовник Наталія, 9-Б кл. (Гладун О.О.)

ІІ місце – Тихомирова Дар’я, 9-А кл. (Гладун О.О.)

І місце – Кожем’яка Вірсавія, 9-Б кл. (Зюзькіна Г.М.)

ІІ місце – Литвиненко Анна, 10-Б кл. (Зюзькіна Г.М.)

ІІ місце – Бовтик Анна, 10-Б кл. (Зюзькіна Г.М.)

І місце – Литвиненко Микола,            11-Б кл. (Терехова Ж.О.)

ІІ місце – Лютова Юлія, 11-А кл. (Терехова Ж.О.)

І місце – Сирота Олександр,           11-Б кл. (Терехова Ж.О.)

І місце – Литвиненко Микола

І місце – Тихомирова Дар’я

ІІ місце – Лютова Юлія

ІІ місце – Кожем’яка Вірсавія

ІІІ місце – Солодовник Наталія

ІІІ місце – Литвиненко Анна

ІІІ місце – Сирота Олександр

 

ІІІ місце – Литвиненко Микола

І місце – Литвиненко Микола, 11-Б кл. (Яковлєва Є.С.)

 

І місце – Литвиненко Микола

 

ІІ місце-

Литвиненко Микола

 

Німецька мова

І місце – Бородиня Єлизавета, 9-Б кл. (Твердохліб І.Л.)

І місце – Кожем’яка Вірсавія, 10-Б кл. (Твердохліб І.Л.)

І місце – Дяченко Валерія, 11-А кл. (Головня О.В.)

І місце – Резніченко Іван, 11-А кл. (Твердохліб І.Л.)

І місце – Фоменко Анастасія, 8-Б кл. (Головня О.В.)

ІІ місце – Піскун Дар’я, 9-Б кл. (Головня О.В.)

ІІ місце – Стороженко Єлизавета, 8-Б кл. (Стороженко М.І.)

ІІІ місце – Саліхов Руслан, 11-А кл. (Твердохліб І.Л.)

І місце – Дяченко Валерія

ІІІ місце – Саліхов Руслан

ІІІ місце – Кожем’яка Вірсавія

ІІ місце – Резніченко Іван

ІІІ місце – Бородиня Єлизавета

ІІІ місце – Фоменко Анастасія

ІІІ місце – Піскун Дар’я

 

 

 

 

Історія

ІІ місце – Фалілєєва Анастасія,       9-А кл. (Мамон Н.В.)

ІІ місце – Бовтик Анна, 10-Б кл. (Мамон Н.В.)

ІІ місце – Сирота Олександр,              11-Б кл. (Дрелінський С.С.)

ІІ місце – Кваша Яна, 8-А кл.  (Петрушенко Л.А.)

ІІІ місце – Сирота Олександр

 

І місце – Сирота Олександр, 11-Б кл. (Дрелінський С.С.)

 

 

 

 

Правознавство

І місце – Бородиня Єлизавета, 9-Б кл. (Петрушенко Л.А.)

ІІІ місце – Бородиня Єлизавета

 

 

 

 

Географія

ІІІ місце – Поліщук Михайло, 9-Б кл. (Радченко В.Г.)

ІІІ місце – Бовтик Анна, 10-Б кл. (Радченко В.Г.)

ІІІ місце – Салімовський Владислав, 8-Б кл. (Радченко В.Г.)

ІІІ місце – Поліщук Михайло

 

 

 

 

Економіка

ІІІ місце – Матяш Олеся, 11-Б кл. (Радченко В.Г.)

 

 

 

 

 

Екологія

ІІІ місце – Гончарова Карина, 10-А кл. (Бабко І.Л.)

ІІІ місце – Зарівчанська Дар’я, 11-Б кл. (Бабко І.Л.)

 

 

 

 

 

Фізика

І місце – Добрик Дмитро, 8-А кл. (Кулішова Г.П.)

І місце – Бородиня Єлизавета, 9-Б кл. (Кулішова Г.П.)

ІІ місце – Літвінов Валерій, 7-А кл. (Олексієнко С.О.)

ІІ місце - Немчук  Богдан, 10-Б кл. (Кулішова Г.П.)

ІІ місце – Рибакіна Анастасія, 11-Б кл. (Кулішова Г.П.)

ІІІ місце – Добрик Дмитро

 

 

 

 

Математика

І місце – Нелюба Ростислав, 8-Б кл. (Шиловська Н.І.)

ІІ місце – Бородиня Єлизавета, 9-Б кл. (Онищенко Л.П.)

ІІІ місце – Васільєва Мілена, 7-Б кл. (Дубницька Н.О.)

ІІІ місце – Рибакіна Анастасія, 11-Б кл. (Дубницька Н.О.)

ІІІ місце – Данилейко Софія, 4-Б кл. (Яблуновська Т.Ю.)

 

 

 

 

 

Конкурс Остроградського

ІІІ місце – Бородиня Єлизавета, 9-Б кл. (Онищенко Л.П.)

 

 

 

 

 

Інформатика

І місце – Мельник Софія, 5-А кл. (Кириченко Я.С.)

І місце – Мельник Софія

ІІІ місце -

Мельник

Софія

І місце –Назаренко Максим, 11-А кл. (Чайдак Л.В.)

 

 

Біологія

І місце – Піскунов Дмитро, 11-Б кл. (Бабко І.Л.)

І місце – Литвиненко Анна, 10-Б кл. (Бабко І.Л.)

ІІ місце – Полівод Поліна, 8-Б кл. (Бабко І.Л.)

ІІІ місце – Бородиня Єлизавета, 9-Б кл. (Бабко І.Л.)

ІІІ місце – Піскунов Дмитро

ІІІ місце – Литвиненко Анна

 

 

 

 

Хімія

ІІІ місце – Зарівчанська Дар’я, 11-Б кл. (Печериця М.О.)

 

 

 

 

 

Педагогіка і психологія

ІІ місце – Манушкіна Наталія, 11-Б кл. (Живолуп Л.В.)

 

 

 

 

 

Трудове навчання

ІІ місце – Вєлігодська Аріна,                8-А кл. (Коренева Г.І.)

ІІІ місце – Гасан Катерина, 9-А кл. (Коренева Г.І.)

 

 

 

 

 

Фізична культура

ІІІ місце – Кісільов Андрій, 11-Б кл. (Пучко Р.В.)

 

 

 

 

 

 

 

Пошук

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі


 



Національна гарча лінія
 
 
Безкоштовний хостинг uCoz