Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10
з поглибленим вивченням англійської мови
Меню сайта


Національна дитяча гарча лінія


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа


 РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ

Кременчуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10
 з поглибленим вивченням англійської мови

У МІСЬКИХ, ОБЛАСНИХ і МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСАХ


Предмет

Міські олімпіади

(призові місця)

Обласні олімпіади

Всеукраїнські олімпіади

МАН

Міські

Обласні

Українська мова і література (ім. П.Яцика)

ІІ місце – Литвиненко Микола, 9-Б кл. (Скрипник Л.Г.)

І місце – Курінна Владислава, 11-Б кл. (Яцина С.В.)

ІІІ місце – Ступак Євген, 5-А кл. (Тімічева Н.М.)

ІІ місце – Галушко Єлизавета, 4-Б кл. (Тупало І.М.)

ІІ місце – Кохно Анастасія, 3-Б кл. (Шаумян Т.Л.)

ІІІ місце – Курінна Владислава




Конкурс Т.Г. Шевченка

ІІІ місце – Ословська Марія, 8-Б кл. (Струк О.Д.)

ІІІ місце – Ляшко Анжела, 9-Б кл.

І місце – Бабченко Анастасія, 10-А кл. (Яцина С.В.)

І місце – Чужа Юлія, 11-А кл. (Тімічева Н.М.)

ІІІ місце – Чужа Юлія




Українська мова і література

І місце – Курінна Владислава, 11-Б кл. (Яцина С.В.)

І місце – Бабченко Анастасія,

10-А кл. (Яцина С.В.)

ІІ місце – Ляшко Анжела, 9-Б кл. (Скрипник Л.Г.)

ІІІ місце – Бабченко Анастасія

ІІІ місце – Курінна Владислава





Англійська мова

І місце – Валєєв Геннадій, 8-Б кл. (Зюзькіна Г.М.)

ІІ місце – Кожем’яка Вірсавія, 8-Б кл. (Дунець О.А.)

ІІІ місце – Бовтик Анна, 8-Б кл. (Зюзькіна Г.М.)

І місце – Литвиненко Микола, 9-Б кл. (Мацюк С.В.)

І місце – Дяченко Валерія, 9-А кл. (Міненко Т.В.)

ІІ місце – Лютова Юлія, 9-А кл. (Терехова Ж.О.)

І місце – Розанов Владислав, 10-А кл. (Яременко М.В.)

І місце – Данієль Яна, 10-Б кл. (Яременко М.В.)

ІІ місце – Бек Діана, 10-Б кл. (Яременко М.В.)

ІІ місце – Маляр Олександра, 11-А кл. (Дунець О.А.)

І місце – Курінна Владислава, 11-Б кл. (Міненко Т.В.)

ІІ місце – Литвиненко Микола

ІІ місце – Лютова Юлія

ІІ місце – Дяченко Валерія

ІІ місце – Данієль Яна

ІІ місце – Розанов Владислав

ІІІ місце – Курінна Владислава




І місце – Литвиненко Микола, 9-Б кл. (Яковлєва Є.С.)

І місце – Омельян Максим, 9-Б кл. (Зюзькіна Г.М.)

І місце – Павлінська Марія, 9-Б кл. (Мацюк С.В.)

І місце – Білик Віталій, 10-Б кл. (Зюзькіна Г.М.)


І місце – Литвиненко Микола, 9-Б кл. (Яковлєва Є.С.)


Німецька мова

І місце – Дяченко Валерія, 9-А кл. (Головня О.В.)

І місце – Саліхов Руслан, 9-А кл. (Твердохліб І.Л.)

І місце – Кожем’яка Вірсавія, 8-Б кл. (Твердохліб І.Л.)

І місце – Гайдай Данило, 8-Б кл. (Твердохліб І.Л.)

І місце – Цайхнер Діана, 10-Б кл. (Твердохліб І.Л.)

І місце – Сізова Єлизавета, 10-Б кл. (Головня О.В.)

ІІ місце – Настина Анастасія, 10-Б кл. (Стороженко М.І.)

І місце – Медведенко Ганна, 11-А кл. (Твердохліб І.Л.)

І місце – Дяченко Валерія

ІІ місце – Сізова Єлизавета

ІІ місце – Цайхнер Діана

ІІІ місце – Саліхов Руслан

ІІІ місце – Медведенко Анна

ІІІ місце – Дяченко Валерія


І місце – Сізова Єлизавета, 10-Б кл. (Головня О.В.)

І місце – Цайхнер Діана, 10-Б кл. (Твердохліб І.Л.)


ІІІ місце – Цайхнер Діана

Історія

І місце – Кірєєв Тимур, 11-Б кл. (Петрушенко Л.А.)

І місце – Розанов Владислав, 10-А кл. (Петрушенко Л.А.)

ІІ місце – Бовтик Анна, 8-Б кл. (Мамон Н.В.)

ІІІ місце – Розанов Владислав

ІІІ місце – Кірєєв Тимур




Правознавство

ІІІ місце – Мокра Анна, 10-Б кл. (Мамон Н.В.)





Географія

І місце – Кірєєв Тимур, 11-Б кл. (Радченко В.Г.)

І місце – Розанов Владислав, 10-А кл. (Радченко В.Г.)

ІІ місце – Гасан Катерина, 7-А кл. (Радченко В.Г.)





Економіка

ІІІ місце – Кірєєв Тимур, 11-Б кл. (Радченко В.Г.)





Фізика

І місце – Мороз Кирило , 10-А кл. (Кулішова Г.П.)

ІІІ місце – Рибакіна Анастасія, 9-Б кл. (Кулішова Г.П.)

ІІ місце – Бородиня Єлизавета, 7-Б кл. (Кулішова Г.П.)





Математика

І місце – Кірєєв Тимур, 11-Б кл. (Дубницька Н.О.)

ІІ місце – Рибакіна Анастасія, 9-Б кл. (Дубницька Н.О.)

ІІІ місце – Марченко Діана, 8-А кл. (Шиловська Н.І.)

І місце – Бородиня Єлизавета, 7-Б кл. (Онищенко Л.П.)

ІІ місце – Бородиня Єлизавета




Інформатика

ІІ місце – Мороз Кирило, 10-А кл. (Чайдак Л.В.)

ІІІ місце – Міненко Максим, 11-А кл. (Чайдак Л.В.)


Міжнародний конкурс "Бобер"

Із 30 учасників

19 - відмінний,

8 - добрий результат

І місце – Мацевич Діана, 11-А кл. (Чайдак Л.В.)

І місце – Мороз Кирило, 10-А кл. (Чайдак Л.В.


Біологія

І місце – Литвиненко Микола, 9-Б кл. (Бабко І.Л.)

І місце – Позднякова Анастасія, 8-Б кл. (Бабко І.Л.)

ІІІ місце – Місюня Руслан, 10-А кл. (Бабко І.Л.)





Хімія

І місце – Литвиненко Анна, 8-Б кл. (Печериця М.О.)





Психологія




І місце – Буднікова Катерина, 11-Б кл. (Живолуп Л.В.)

ІІ місце – Кононенко Карина, 11-А кл. (Живолуп Л.В.)





 

Пошук

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі


 



Національна гарча лінія
 
 
Безкоштовний хостинг uCoz