Головна » 2017 » Вересень » 14 » Учні нашої школи побували в Києві на відкритті Фестивалю українсько-німецького року мов

УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКИЙ РІК МОВ 2017/2018

Рішення про проведення Українсько-німецького року мов було прийнято у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури.

Урочисте відкриття відбулося в рамках проведення спільного Фестивалю мови та культури 8 вересня 2017 року у  Києві. Спільний Рік мов завершиться влітку 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу. Протягом всього року мова та література стали платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей.

Організаторами Українсько-німецького року мов 2017/2018 є Міністерство закордонних справ ФРН, Посольство Німеччини в Україні та Goethe-Institut в Україні (координація проекту) за домовленістю з Міністерством освіти і науки та Міністерством закордонних справ України

Метою Українсько-німецького року мов є поглиблення існуючої співпраці між установами освіти та культури обох країн та започаткування нових довгострокових партнерських стосунків і проектів. Програмні заходи будуть спрямовані на широку аудиторію

Німецька мова відкриває перспективи для молодого покоління:
Завдяки німецькій мові молоді українці отримують підтримку в їхньому професійному розвитку і перед ними відкриваються кар’єрні перспективи. Вона є ключовим елементом культурної освіти.

Ефектним відкриттям Українсько-німецького року мов було проведення Фестивалю Open-Air (під відкритим небом) . В умовах яскравого ландшафту мов та літератури діти, підлітки та дорослі змогли зануритися в німецьку мову в трьох вимірах: «Вивчення, читання, відкриття», а також пізнати її в різних аспектах. Кульмінацією програми стали концерти німецьких та українських гуртів, поетичний слем і брейк-данс. Крім того, пропонувалися Дитячий університет, авторські читання, театральні вистави, конкурси, книжковий ринок та інформаційні стенди німецьких організацій і підприємств.

Починаючи з літа 2017 та до літа 2018 року протягом Українсько-німецького року мов заплановані численні заходи по всій Україні, серед яких музичне турне та ряд читань з авторами, літні табори для школярів, різні спеціалізовані симпозіуми, заходи з підвищення кваліфікації вчителів, молодіжні проекти обміну, виставка і вручення нагород видатним перекладачам, учням, вчителям і видавництвам. В Німеччині передбачена різностороння програма заходів, присвячених українській мові.

Учнi нашоi школи на чолi з вчителем нiмецькоi мови Головнею О.В. здiйснили подорож до Києва та вiдвiдали Фестиваль мови та культури, який проходив на Контрактовiй площi.

Переглядів: 32 | Додав: komputer1sch10

«  Вересень 2017  »