Головна » 2018 » Грудень » 10 » Участь у Міжнародній конференції
Участь у Міжнародній конференції

Торгівля людьми - це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації.

За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки та діти потрапляють до рук торговців людьми як в своїх країнах, так і за кордоном. При цьому страждають всі країни, будь то країна походження, транзиту або призначення.

Рабство як в стародавній, так і сучасній формі - явище не тільки ганебне; це, за словами борця за скасування рабства Джона Уеслі, «огидна сукупність всіх гидот», якій немає місця в нашому світі.

У 2010 році Генеральна Асамблея прийняла Глобальний план дій по боротьбі з торгівлею людьми, закликавши уряди в усьому світі вжити скоординованих і послідовних заходів, щодо перемоги над цим злом.

Як ви здогадалися, за інформацією, наданій вище, тема нашої конференції:

Human Trafficking (торгівля людьми)

Приймали участь - проект Global Generation, Кременчук: школа №10, Sies Altiero Spinelli-Torino Italy, Львів: Лінгвістична Гімназія.

Було цікаво, інформативно, корисно.

«  Грудень 2018  »