Головна » 2017 » Квітень » 13 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

«Журналістика - як Всесвіт»

Юність –  це дуже відповідальний період життя людини, коли вона визначається з  вибором професії. У цьому майбутнім випускникам школи намагаються допомогти не тільки батьки,  вчителі, а також бібліотекарі.

Так співробітники абонемента міської бібліотеки для дорослих запросили  учнів нашої школи взяти участь у зустрічі з професіоналами засобів масової інформації. З учнями нашої школи поспілкувалися, розказали про свою творчість представники газет, телебачення та радіо.

Журналіст, головний редактор та ведуча  телекомпанії «Візит» Анна Плаксій розповіла про свій шлях на телебачення та особливості своєї професії.

Молода журналістка газети «Телеграф» Руслана Гаргола розповіла, якими якостями повинні володіти люди її професії, чого треба прагнути уже зараз, якщо хочеш стати журналістом.

Ведуча «Авторадіо» Марина Долина поділилася секретами своєї професіональної діяльності.

Ще  один учасник цієї зустрічі молодий, талановитий фотокореспондент «Кременчуцької газети» Олександр Грінченко,показав презентацію зі зразками своєї творчості.

Знайшов серед присутніх учнів однодумця, який також захоплюється фотопейзажами та іншим сюжетним фото. Виник діалог двох творчих молодих людей. Хлопці обмінялися координатами для подальшого спілкування.

Зустріч була цікавою, пізнавальною.

Учні зацікавлено ставили запитання й отримували  вичерпні відповіді.

Оператор телекомпанії «Візит» знімав найкращі моменти на відеокамеру.

А учні мали змогу побачити роботу ще одного представника засобів масової інформації.

У кінці зустрічі всі учасники зробили фото на згадку.

А телеведуча Анна Плаксій взяла інтерв’ю у наших учнів, спитала про враження від зустрічі та що нового вони дізналися про професію журналіста.

А ввечері всі бажаючі подивилися чудовий репортаж про нашу зустріч у випуску новин. Такий цікавий урок профорієнтації провели для учнів 10-х класів співробітники абонементу ЦБ для дорослих.

«  Квітень 2017  »