Головна » 2018 » Травень » 18 » Наші учні в East-West Bridge у Великобританії
8:26 AM
Наші учні в East-West Bridge у Великобританії

У межах навчально-екскурсійної програми другий рік поспіль учні нашої школи мали можливість відвідати навчальний центр East-West Bridge у Великобританії.  Учні пройшли 30-ти годинний курс навчально-мовленнєвої практики з англійської мови з  висококваліфікованими викладачами-носіями мови. У цьому році стало можливим здійснити поділ на групи за рівнем володіння мовою.

Діти мали можливість поєднати мовну практику з відвідуванням екскурсій та активним  відпочинком.

Учні відчули незабутню атмосферу Лондона, відвідали Вестмінтерське абатство, Будинок Парламенту, Лондонське око, парк Сент-Джеймс, Букінгемський палац, Трафальгарську площу, вулицю Пікаділлі, Таеур, Тауерський міст, Доки Святої Катерини, собор Святого Павла, міст Міленіум,Ковент-Гарден, музей природознавства, Британський музей, Музей мадам Тюссо, музей науки, Королівські ботанічні сади, Гайд-парк, місто Віндзор, Віндзорський замок, Леголенд, Стоунхендж,  місто Оксфорд, місто Брайтон, місто Бат. Екскурсії відбувалися в супроводі професійних гідів та аудіо гідів. Учні активно спілкувались англійської мовою, долаючи мовний бар’єр.

Діти отримали неоціненний досвід, яскраві враження та готові до нових звершень.

Переглядів: 80 | Додав: Liliya

«  Травень 2018  »