Головна » 2017 » Вересень » 22 » до Міжнародного Дня миру
до Міжнародного Дня миру

У рамках Міжнародного Дня миру відбувся ІІІ етап Асамблеї юних дипломатів «Армія добра» за мир» - зустріч з представниками посольства Литви в Україні та м. Алітус.

22 вересня у  школі ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 нашого міста відбулися святкові заходи з нагоди Всесвітнього дня Миру. У заходах взяли участь учні, вчителі всіх шкіл Кременчука, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та начальник Департаменту освіти Москалик Генадій Федорович.

Марюс Януконіс розповів дітям та молоді про історію та значення Дня Європи в Україні, Всесвітнього дня культурного різноманіття, Міжнародного дня миротворців, про європейську інтеграцію, європейські ідеали та цінності, про співпрацю України з Європейським Союзом, Радою Європи, ЮНЕСКО, Литовською Республікою, про відносини Литва-ЄС, про імплементацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС, про розширення контактів та співробітництва між школами, дітьми та молоддю України та Литви, про поширення знань та інформації щодо Європейського Союзу та європейської інтеграції серед учнівської молоді України, про важливість вивчення іноземних мов, зокрема мов країн-членів ЄС.

Учні шкіл представили українські традиції та культуру, презентували громадський рух «Діти - посли миру», миротворчі справи, продемонстрували гарні знання з англійської мови, Європейського Союзу та європейської інтеграції.

Гордимося нашими учасниками Кохно Анастасією та Спатар Марією, які показали глибокі знання в учнівській вікторині.

Переглядів: 8 | Додав: Liliya

«  Вересень 2017  »