Головна » 2017 » Березень » 9 » 9 березня стартує акція "Серце до серця"!
7:47 AM
9 березня стартує акція "Серце до серця"!

Сьогодні благодійний офіс акції «Серце до серця» почав працювати в нашій школі.

Школа має давні традиції доброчинності, тож робота тут налагоджена таким чином, що учнівське співурядування самостійно обирає форми проведення благодійних акцій, а також їх організовує з допомогою педагогів та батьків. Щорічно ми беремо участь в усіх доброчинних заходах, що відбуваються на міському рівні. Але перед тим проводимо міні-ярмарки та конкурсу в стінах школи. У нас були і танцювальні батли, й солодкі ярмарки, й фотокроси, й різноманітні змагання… Наші учні надзвичайно активні й ініціативні. Наш шкільний міністр доброчинності Вікторія Ленчик, учениця 9 класу, контактує з представниками кожного класу, починаючи від п’ятикласників, і закінчуючи випускниками. Традиційно учні нашої школи разом із батьками готують солодощі для міської доброчинної ярмарки. У нас бували такі величезні й красиві пироги, що громадяни платили кошти навіть за право зробити з ними фотосесію.

«Серце до серця» – не єдина доброчинна акція, в якій діти активно беруть участь. У навчальному закладі склалася традиція відвідувати учнів притулків. Зокрема, щорічно школярі ходять із подарунками до притулку «Промінь» Автозаводського району, де перебувають діти із родин, що опинилися в складних життєвих обставинах. Ось і цьогоріч представники школи привезли подарунки малечі у День спонтанного прояву доброти. А також відвідують старшокласники й спеціалізовану школу-інтернат для дітей із вадами розвитку.

У місті відсьогодні починають працювати доброчинні офіси акції «Серце до серця».

Цього року акція проходитиме під гаслом «Я хочу бачити життя». Кошти, зібрані в рамках її проведення, планують направити на допомогу дітям із вадами зору та на вирішення проблеми забезпечення дитячих офтальмологічних кабінетів спеціальним обладнанням. Долучитися до доброчинної акції кожен зможе з 9 березня по 9 квітня.

Олена Олександрівна Берегова, педагог-організатор школи

«  Березень 2017  »