Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки, сім'ї та молоді України вкрай стурбовані станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Незабаром канікули. На жаль, вони не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення) з вини дитини.

Легковажне поводження дітей з вогнем, водою, газом, не знання елементарних правил безпечної поведінки — першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні із вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми.

Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя.

А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області повідомляє, що в Україні стрімко поширюється небезпечна гра серед підлітків “Біжи або помри”.

Ризикована вулична гра, суть якої полягає у тому, щоб на мобільний телефон зняти, як гравці перебігають дорогу якомога ближче до транспортного засобу, який рухається, знайшла своїх прихильників у деяких країнах ближнього зарубіжжя.

Дитина, яка не впорається із завданням, може серйозно постраждати або взагалі загинути.

З метою недопущення випадків травмування або загибелі дітей просимо батьків провести відповідну роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми,  попередити їх про небезпеку та високу вірогідність настання трагічних наслідків.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

«  Листопад 2017  »