Конвенція ООН про права дитини (у малюнках)

Конституція України

Закони України "Про освіту""Про загальну середню освіту";

Положення про загальноосвітній навчальний заклад

Зарахування учнів (вихованців) до загальноосвітнього навчального закладу та їх відрахування

(Постанова від 27 серпня 2010 р. N 778 Київ Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад)

19. Зарахування  учнів  до  спеціалізованих  шкіл  (класів) з поглибленим     вивченням     окремих     предметів,      гімназій (гімназій-інтернатів), ліцеїв    (ліцеїв-інтернатів),   колегіумів (колегіум-івінтернатів) державної та комунальної  форми  власності здійснюється на конкурсній основі в порядку, встановленому МОН.

28.  Учні  гімназій  (гімназій-інтернатів),  ліцеїв   (ліцеїв-інтернатів), колегіумів  (колегіумів-інтернатів),  спеціалізованих
шкіл з поглибленим  вивченням  окремих  предметів,  які  мають  за підсумками  річного  оцінювання  початковий  рівень  досягнень   у навчанні  хоча  б  з  одного  профільного  предмета,  за  рішенням педагогічної  ради  та  відповідно  до  наказу  керівника   можуть відраховуватися із зазначених вище закладів.

За рішенням педагогічної ради гімназій (гімназій-інтернатів), ліцеїв  (ліцеїв-інтернатів),  колегіумів  (колегіумів-інтернатів),
погодженим  з місцевими органами управління освітою,  як виключний засіб  педагогічного  впливу  за  неодноразові  порушення  статуту допускається   відрахування   учнів   із  зазначених  закладів  та переведення їх до закладу за місцем проживання.

Положення про класного керівника

Сімейний кодекс України

Статут школи

Права та обов'язки учнів (витяг зі Статуту школи)