У рамках Року англійської мови учні були активними учасниками всеукраїнських та міжнародних  конкурсів і проектів.

Учні нашої школи третій рік поспіль беруть участь у програмі FIT in DEUTSCH (Ґете – Інститут) щодо складання міжнародних іспитів з німецької мови на рівень А-1, А-2, В-1. 40 учнів брали участь у тестуванні та отримали міжнародні сертифікати відповідних рівнів.

Продовжено співпрацю шкіл міста з британським видавництвом Oxford University Press за програмою Оxford Quality Programme (он-лайн іспити на міжнародний рівень володіння англійською мовою). 173 учні 2-11 класів нашої школи пройшли он-лайн тестування на рівні А-1, А-2, В-1, В-2 й отримали сертифікати відповідних рівнів.

У 2016-2017 навчальному році представники Американських Рад успішно провели вдруге у м. Кременчуці на базі нашої школи 1-й та 2-й тури конкурсу для старшокласників (8-10 класи) 1 жовтня 2016 року.

Учні  взяли участь у міжнародній програмі FLEX. Учениця 10 класу Уйманова Василина стала фіналісткою конкурсу FLEX – 2017 і розпочне новий навчальний рік в Кемберлендській школі міста Фармвіль (штат Вірджинія, США).

На базі нашої школи у 2016-2017 н.р. були організовані і проведені відеоконференції з учнями шкіл США, Італії, Індонезії в рамках участі у Міжнародному проекті, заснованому фундацією Тоні Блера «Generation Global».

Перемогу в обласному етапі щорічного  Міжнародного конкурсу знавців  української мови ім. Петра Яцика здобула Кохно Анастасія, учениця 8 класу (ІІІ місце), яка стала учасницею Всеукраїнського етапу.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 02.11.2016 року № 1319 запроваджено проведення Всеукраїнського експерименту за темою «Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» на базі загальноосвітніх навчальних закладів. Педагогічний колектив нашої школи теж приєднався до участі в експерименті. З 1 вересня нового навчального року учні перших класів розпочнуть навчання за програмою, експериментальними навчальними планами та навчально-методичним забезпеченням проекту.

На високому рівні, дякуючи спільній роботі начальника табору, вихователів та медичного працівника була організована робота пришкільного табору.

З метою виховання у дітей інтересу до вивчення іноземної мови, удосконалення мовної практики учнів у поєднанні з відпочинком у період літньої оздоровчої кампанії 2016 року на базі школи працювала літня школа англійської мови.

Протягом 2016-2017 н.р. департаментом освіти спільно з педагогічними колективами ЗНЗ проводилася цілеспрямована виховна робота по всіх напрямках згідно Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 р.р. Учні загальноосвітніх навчальних закладів були активними учасниками різноманітних заходів: міського флешмобу «Вишиванка»,  акції «Святий Миколай дітям», Асамблеї юних дипломатів.

Дитячою організацією «Армія добра» були оголошені благодійні акції «Допомога воїну АТО» та «Серце до серця», в яких активно взяли участь всі загальноосвітні навчальні заклади міста. На великій асамблеї учнівського врядування кращим учням та дитячим колективам були вручені відзнаки дитячого об’єднання «Армія добра» за високі досягнення у навчанні, спорті, художній самодіяльності. Школярі з гордістю представляли учнівську спільноту міста на Всеукраїнському форумі лідерів учнівського врядування у Черкасах.

Учнівська молодь була активною учасницею фестивалей художньої самодіяльності «Зірковий небосхил Кременчука», патріотичної пісні, «Молодь обирає здоров’я», огляду театральних колективів тощо.

У навчальному закладі проводиться постійна робота з профілактики правопорушень та злочинів серед учнівської молоді.

Наші учні були активними учасниками конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи.

За результатами ЗНО-2017 наша школа на ІІІ місці у загальному рейтингу Кременчуцьких шкіл

З англійської мови наша школа традиційно показує високий рівень, виправдовуючи свою спеціалізацію з англійської мови – 35% із тих, хто складав англійську, мають високі результати (13 із 37). Вона посіла 1 місце рейтингу із середнім балом 174,61.

Наша школа увійшла у десятку найкращих у рейтингу шкіл Полтавщини за підсумками ЗНО 2017 року

«  Жовтень 2017  »